חפש באתר

יתרונות המערכת

השרות שלנו כולל:
 • הדרכה טלפונית צמודה וזמינה למשתמשים במערכת
 • הדרכות בבית הלקוח (עבור ארגונים גדולים)
 • יצירת פרופילים ללא הגבלה
 • סיוע וליווי מקצועי/פסיכולוגי בהגדרת פרופילים
 • ניתוחים סטטיסטים תקופתיים בכפוף לקבלת משובים
 • מענה וסיוע טכני לנבחנים

ועוד הרבה יתרונות נוספים
הרשימה ארוכה, מתנצלים מראש

 1. תוקף וחדשנות - אנחנו כל הזמן מפתחים, משפרים ומלוים את הלקוחות מקצועית וטכנולוגית כדי שתוכלו להפיק את המיטב מהמערכת, ראו דוחות תקופתיים בהם ניתן לראות חלק קטן מהשרות שהלקוחות שלנו רגילים לקבל.
 2. רנדומליות - במבחני הכישורים של לוגיפס השאלות והתשובות משתנות באופן אקראי כל הזמן, כך שלא ניתן ללמוד, להעתיק או לצפות את הבחינה. כתוצאה מכך ניתן לבחון את אותו מועמד ראשית בבית ואז בארגון ללא חשש שמא יקבל את אותן השאלות. זו גישה חדשנית המאפשרת למעסיק להתחיל את הליך המיון עם מועמדים פוטנציאלים מהר מבעבר, טרם זימונם לריאיון ולהתקדם רק עם מי שעברו את דרישות הסף.
 3. המלצה מסכמת - המערכת מנתחת את כל מרכיבי המבחן, מאפינים אישיותיים, כישורים כללים/מקצועיים שנמדדו ומצליבה אותם עם פרופיל התפקיד, המעסיק מקבל דו''ח עם המלצה מסכמת (בנוסף לשלל דוחות מפורטים ומקצועיים) המכיל בתוכו יתרונות, נקודות תורפה וציון מסכם של כלל ההיבטים הרלוונטיים לתפקיד.
 4. תמיכה ושירות - יש עם מי לדבר! אנחנו זמינים ונעשה הכול כדי לעזור ולשרת אתכם הרבה מעבר למקובל בתחום התוכנה ומבחנים ממוחשבים בפרט, יש לנו למעלה מאלף לקוחות שיגידו לכם רק מילים טובות וחמות על רמת השרות שניתנת להם.
 5. רף המעבר - סיימתם להגדיר פרופיל? איך תדעו כמה מהמועמדים (באחוזים) יעברו את הרף הנדרש? אולי רק בודדים יעברו...? אולי יותר מדי? אל דאגה, לוגיפס תחשב עבורכם בו במקום כמה מהמועמדים צפויים לעבור את הרף שקבעתם כך שתוכלו לעשות שינויים במידה וצריך, אנחנו כאן כדי לסייע לכם להגיע לכוונון הנכון והמתאים עבורכם
 6. ניתוקים - המחשב כבה? נגמרה לך הבטריה של הסמארטפון באמצע הבחינה? אל דאגה, לחיצה על הלינק שהוביל אותך לתחילת המבחן תעביר אותך כעת למקום שבו עצרת.
 7. מבחני אישיות - מגוון רחב ופיתוחים מקוריים של מבחני אישיות, מבחן אישיות מלא ומעמיק, מבחן אישיות קצר של 7 דקות הקרוי ''תכונה דומיננטית'', מבחן יכולת מכירתית ועוד.
 8. אמינות - ללוגיפס שאלון "יושרה תעסוקתית" עדכני ומתקדם, השאלון בודק מגוון רחב של בעיות אמינות מעולם העבודה גם מעבר למקובל כגון (בעיות אלימות, סמים, הטרדות מיניות, גניבה וכדומה). השאלון של לוגיפס בודק גם שימוש פסול ברכוש המעסיק, פגיעה במיתוג החברה ברשתות החברתיות, גרירת רגליים בביצוע מטלות, "הקטנת ראש" ועבודה לא אפקטיבית, "עיגול פינות" ודיווחים לא מדוייקים, זלזול או פגיעה בלקוחות/ספקי החברה ועוד הרבה.
 9. בדיקה לתפקיד אחר - המועמד סיים את המבחן, הוא לא כל כך מתאים לתפקיד הזה אבל אולי הוא כן מתאים לתפקיד אחר בארגון? לוגיפס תציג לכם בלחיצת כפתור בודדה את כל התפקידים בארגון ואת אחוזי ההצלחה עבורו.
 10. פשטות ונוחות - ניתן להשתמש במערכת לוגיפס מכל מחשב או אפילו סמארטפון (כולל מערכת הניהול), בבית המועמד או בבית העסק, ללא התקנת תוכנה ובלבד שקיים חיבור לרשת האינטרנט, המערכת בנויה כך שיהיה קל לתפעל אותה ולהבין את תוצאות האבחון.
 11. התאמה אישית - ניתן להוסיף בחינות רלוונטיות לתפקיד/לארגון בעזרתנו המקצועית בליווי והדרכה של אנשי תוכנה ופסיכולוגים במערכת אשר ישמחו לעזור לך.
 12. דפוסי עבודה - לוגיפס מנתחת ומציגה לכם את דפוסי העבודה של הנבחן במהלך מבחני הכישורים, האם הוא אימפולסיבי? האם הוא מאבד כוחות (מתחיל מהר ואז מתעייף)? מה דרך ההתמודדות שלו כאשר הוא נתקל בקושי או עבודה "סזיפית"? ועוד מגוון תכונות שאותם ניתן לנתר במהלך המבחן. מידע זה מועלה כדגלים של מבחן הכישורים וזה בנוסף ובמנותק משאלוני האישיות.
 13. עלות - עלות השימוש במערכת נמוך מעלותו של זמן הריאיון לארגון. ניתן לרכוש מחסנית ולהנות מהנחות גדולות או לבקש הצעת מחיר להסדר ריטיינר עבור ארגונים הבוחנים 40 נבחנים לחודש ומעלה, התשלום נעשה על פי שימוש בפועל להלן עלויות השימוש.