חפש באתר

מתגייס יקר/ה, שני מסלולי היבחנות לרשותך:

אני רוצה להיבחן עכשיו (סליקה מאובטחת)
תשלום באמצעות טלפון ושיחה עם נציג החברה
מחיר הבחינה - 100 ₪ בלבד!
(המחיר כולל מע"מ)
הערכה כוללת את כל מבחני הכישורים במערכת

בונוס - בנוסף לגרסה התפעולית, תעמוד לרשותך במשך שבוע האפשרות להבחן פעם נוספת בבחינת כישורים מלאה בגרסת הפיילוט.
מבחן כישורים תפעולי מלא + פרופיל אישיותי למתגייס/ת
  • הכנה לגיוס - מחפש/ת מבחני דפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) לקראת גיוס? מבחני דפ"ר הם מבחנים פסיכוטכניים באמצעותם מדרגים את הכישורים החשיבתיים של הנבחן. מבחן דפ"ר נעשה כחלק מצו ראשון, היום מומלץ וניתן להתכונן אליו, חשוב לדעת! - ההכנה חשובה ועשויה להשפיע רבות על שיבוצך הצבאי (לדפ"ר השלכה ישירה על הקב"א של המתגייס/ת).
  • מבחני כישורים - לוגיפס מאפשרת לך להתנסות עכשיו באמצעות האינטרנט במבחן פסיכוטכני אמיתי (יש החושבים שרמתו גבוהה מהנדרש ולכן הוא מאוד מומלץ כהכנה ותרגול), זהו מבחן מקצועי ורנדומלי שיעזור לך לחוות את החוויה שצפויה לך לקראת גיוסך לצה"ל, בנוסף להתנסות, מבחני הכישורים והדוחות המשוכללים שמפיקה המערכת יעזרו לך ללמוד רבות על יכולותיך וחולשותיך הקוגניטיביים לקראת מבחן הדפ"ר, ידע שיש בו כדי לכוון אותך לשיפור ותרגול של מבחנים ספציפיים.
  • מבחן אישיות - בנוסף למבחני הכישורים, לוגיפס מאפשרת לך להתנסות גם במבחן אישיות מקצועי אשר ישקף לך את פרופיל אישיותך ויעזור לך לבחור את התפקידים שבהם יהיה לך את מירב הסיכויים להצליח בהם בצבא ובכלל.
מבחן כישורים (חלקי) מתוך מערכת הפיילוט
לוגיפס נותנת לך את האפשרות להתנסות בחלק ממבחני הכישורים שבהרצת המערכת (מבחני פיילוט) ולקבל חינם לתיבת הדוא"ל שלך דו"ח המשקף את המבחנים בהם נבחנת.
בהצלחה!