חפש באתר
Linkedin Facebook Whatsapp
כישורים אישיות אמינות
המלצות תוצאות הבחינה

לוגיפס - מבחני אישיות ועוד

מבחני אישיות - עדכון גרסאות

1. אישיותי מלא -  שודרג וקוצר משמעותית! ההעברה לגרסה החדשה נעשתה על ידי המערכת באופן שקוף ומבחינתכם אין צורך לשנות דבר, זמן המבחן קוצר לכ 20 דקות בלבד.מבחן אישיותי מלא (120)
מבחן האישיות המלא, גרסת 120, מבוסס על מודל האישיות המוביל בעולם - 5 הגורמים הגדולים (OCEAN) המודל נמצא בשימוש רחב בעולם התעסוקה, ומוכיח את כוחו הרב בניבוי הצלחה בעבודה ובסיוע בגיוס עובדים מוצלחים. שאלון 120 הינו גרסה מיטבית ומתקדמת של שאלון האישיות המלא, נבחרו הפריטים הטובים ביותר, המדויקים ביותר, המנבאים ביותר. פיתוח זה התאפשר לאחר עבודה מאומצת של איסוף נתונים וניתוחים סטטיסטיים מורכבים, ולא היה מצליח ללא שיתוף הפעולה ההדוק והמתמשך שלנו, כאן בלוגיפס, אתכם - הלקוחות והמשתמשים במבחן. משך השאלון קוצר, וכעת תוכלו לקבל תמונת אישיות מקיפה ותקפה תוך כ- 20 דקות בלבד.

2. תכונה דומיננטית - שאלון זה הנמצא בהרצה יוגש כאפשרות לכלל הנבחנים במערכת לאחר שסיימו את מבחני "החובה".
למרות היותו בשלבי הרצה ותיקוף, שילבנו את הדוח באופן חלקי כך שתוכלו להתרשם ממנו ולקבל תמונה די טובה על מאפייניו של האדם בעבודה, סגנון עבודתו בצוות, ההתמודדות שלו עם הנחיות וממונים, היכולת להתמודד עם לחצים מסוגים שונים ועוד.


מבחן תכונה דומיננטית
שאלון זה מאפשר לכם לקבל תמונה על מאפייניו של האדם בעבודה, סגנון עבודתו בצוות, ההתמודדות שלו עם הנחיות וממונים, היכולת להתמודד עם לחצים מסוגים שונים ועוד. השאלון הינו פיתוח עצמי ואדפטציה של רעיונות מתוך המודל אניאגרם של האישיות ומודל "החבלנים" של ד"ר שירזאד צ'אמין, המוצגת בספר שלו "אינטליגנציה חיובית" ובאתר www.positiveintelligence.com
ייחודו של השאלון בכך שהוא מאפשר הצצה עמוקה למאפייני התנהגות, ללא קשר לעוצמתה של התכונה כפי שעלתה בשאלון האישיות המלא. למשל, אדם יכול להתמודד באופן חלש עם מצבי לחץ 1) משום שהוא נמנע מהם, 2) משום שהוא מאבד עשתונות או 3) משום שהוא הופך לכעוס ועצבני. מאחר שהמבחן נמצא עדיין בשלבי הרצה ופיתוח, הוא משולב במערכת באופן חלקי בלבד ואינו משפיע על ההמלצה המסכמת. לאחר השלמות הליכי המשוב, נעשה בו שינויים והתאמות במידת הצורך ותוכלו לבחור גם בו כמבחן האישיות המועדף עליכם לתפקידים שתבחרו. אנו בטוחים שתפיקו תועלת מהשינויים הללו, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו למתן הסברים נוספים ככל שיידרש. .

הצטרפו אלינו: 077-8001290

לפרסומים נוספים לחץ/י כאן

אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: