חפש באתר חיפוש באתר לוגיפס
Linkedin Facebook Whatsapp
כישורים אישיות אמינות
המלצות תוצאות הבחינה
ייעוץ תעסוקתי הכוונה מקצועית הכוונה לחיילים משוחררים הכוונה ללימודים שאלון נטיות חינם

לוגיפס - עדכונים ופיתוחים חדשים מוכנים לשימושכם

עדכונים וחידושים בלוגיפס


1.  מדדים קריטיים: מעתה לוגיפס מאפשרת לכם לכוונן את שאלון היושרה ולהציג כברירת מחדל רק את המדדים הרלוונטיים לתפקיד פנו אלינו להתייעצות וצמצום הרשימה 077-8001290.


2.  סגנון דומיננטי:  שאלון זה מאפשר לכם לקבל תמונה על מאפייניו של האדם בעבודה, סגנון עבודתו בצוות, ההתמודדות שלו עם הנחיות וממונים ועוד. השאלון הינו פיתוח עצמי ואדפטציה של רעיונות מתוך מודל אניאגרם של האישיות ומודל "החבלנים" של ד"ר שירזאד צ'אמין, בספר "אינטליגנציה חיובית" ובאתר www.positiveintelligence.com לעולם העבודה היום. עד כה נבחנו בו למעלה מ 8,000 מועמדים לעבודה. השאלון החדש מצליח לזהות במהירות ובחדות מהי התכונה הדומיננטית של המועמד ולחזות את מידת התאמתו לתפקיד בהתאם לפרופיל ולבטא את התוצאה באחוזי התאמה לתפקיד.

במידת הצורך, המערכת שלנו תדע לחשב את הפרופיל האופטימלי לתפקיד על סמך העברת השאלון בתוך קבוצת מדגם קיימת ומתפקדת בארגון. החל מהיום תוכלו לבחור גם בו כמבחן האישיות המועדף עליכם לתפקידים שבהם יש צורך בשאלון חד וקצר על פני שאלון מלא ומעמיק. אנו בטוחים שתפיקו תועלת מהשינויים הללו, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו למתן הסברים נוספים ככל שיידרש.


ליצירת קשר לחצו  כאן  ואשוב אליכם בהקדם האפשרי

ירדן אדם
סמנכ"ל שיווק

לוגיפס - אבחון פסיכוטכני אונליין

טלפון:   077-8001290 | נייד: 050-3205553  
yarden@logipass.co.il     logipass.net

לפרסומים נוספים לחץ/י כאן
אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: