חפש באתר חיפוש באתר לוגיפס
LinkedIn Facebook WhatsApp
כישורים אישיות אמינות
לקוחות לקוחות ממליצים מבחני מיון יתרונות המערכת תוצאות הבחינה שאלות נפוצות מחירון
תרגול פסיכוטכני בחינם תרגול לפי מקצוע דוגמאות למבחנים משוב המועמדים
שאלון נטיות חינם ייעוץ תעסוקתי הכוונה לחיילים משוחררים הכוונה ללימודים הכוונה תעסוקתית מידע ליועץ/ת שאלות נפוצות תוצאות הכוונה מקצועית

מה כוללים מבחני מיון פסיכוטכניים?

מבחן מיון לבדיקת כישורי המועמד/ת

מרבית המכונים כוללים מבחני מיון שונים וביניהם: אינטליגנציה כללית (אשר נמדדת מתוך כמה תתי מבחנים שונים) אנלוגיות מילוליות, סדרות מספריות, סדרות צורניות, מבחני זיכרון, הבנה טכנית, יכולות מילוליות, אנגלית ועוד הרבה.
למרות שכול מבחן מיון פסיכוטכני בודד ממוקד בתכונה מסוימת אחת, נהוג לשקלל כמה מבחני מיון לכדי אמירה כוללת כגון אינטליגנציה.

בהמשך דוגמאות של תתי מבחני מיון מהמקובלים ביותר בתחום – לרשותך מבחן פסיכוטכני חינם רחב ומקיף לצורכי תרגול הכולל מבחן מיון פסיכוטכני מקצועי לכל אחת מהדוגמאות שבהמשך כהכנה למבחן פסיכוטכני מלא.

מבחן מיון לבחינת אישיות המועמד/ת

יש הבחנה בין מיון יכולות, כגון מדידה של אינטליגנציה, הישגים, כישורים ותפקודים נוירו-פסיכולוגיים; לבין מיון באמצעות מבחני אישיות, המנסים למדוד תכונות אישיות, מניעים דינמיים, הסתגלות אישית, סימפטומים פסיכיאטריים, כישורים חברתיים ומאפייני גישות. עם זאת, ההפרדה רחוקה מלהיות מוחלטת: יכולת אינטלקטואלית בחלקה מבוססת על תכונות כמו התמדה ושליטה עצמית, ולפיכך מבחני יכולת כוללים באופן בלתי נמנע גם מדידה של תכונות אישיות. מבחני אישיות עשויים להיות ספוגים בגורמי יכולת, לדוגמא פתיחות לחוויות נמצא במתאם חיובי עם אינטליגנציה. שאלוני האישיות במערכת לוגיפס מבוססים על המודל האישיותי המכונה "חמש הגדולות" (The Big Five Personality Model). מודל זה, המקובל על חוקרים רבים בתחום האישיות, מכיל, כמשתמע משמו, חמש תכונות אישיות מרכזיות וכוללניות.

מעוניין/ת לערוך לעצמך מבחן אישיות פסיכוטכני? כאן ניתן להזמין מבחן אישיות פסיכוטכני שנבנה במיוחד עבור המשתמש הפרטי, בהצלחה!

מבחן אמינות ויושרה תעסוקתית

מבחני אמינות ויושרה תעסוקתית צצים כמעט בכל ניתוח תפקיד או בחינה של ערכי הליבה של ארגונים וחברות עסקיות בכל התחומים. היא מוגדרת כהיצמדות לקוד של ערכי מוסר, ומילוי אחר חוקים, נורמות ומדיניות של הארגון. ארגונים מגלים עניין רב בסינון מועמדים לעבודה שעלולים לגלות התנהגויות בעייתיות בעבודה

אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: