חפש באתר חיפוש באתר לוגיפס
LinkedIn Facebook WhatsApp
כישורים אישיות אמינות
לקוחות לקוחות ממליצים מבחני מיון יתרונות המערכת תוצאות הבחינה שאלות נפוצות מחירון
תרגול פסיכוטכני בחינם תרגול לפי מקצוע דוגמאות למבחנים משוב המועמדים
שאלון נטיות חינם ייעוץ תעסוקתי הכוונה לחיילים משוחררים הכוונה ללימודים הכוונה תעסוקתית מידע ליועץ/ת שאלות נפוצות תוצאות הכוונה מקצועית

שאלות ותשובות

איך אנחנו יכולים לעזור?

לא מצאת תשובה לשאלתך? .
שאלתך נשלחה בהצלחה.

מועמדים

מתי וכיצד אוכל לצפות בתוצאות הבחינה?

במידה ונבחנת בלוגיפס, בתחילת הבחינה קיבלת הודעת דוא"ל הכוללת את הקישור מתי וכיצד אוכל לצפות בתוצאות הבחינה, לחיצה על הקישור הזה שנשלח אליך אישית, תוביל אותך לטופס דרכו ניתן לבקש את תוצאות הבחינה.

שילמתי על מבחן לצורכי תרגול, אפשר לראות את הטעויות שלי? איך עושים את זה?

כן, בכרטסת "מבחנים" יש כפתור [צפיה בטעויות]. לחיצה עליו תפתח חלון עם כדורים כחולים ואדומים, לחיצה על כדור אדום, תציג לך את השאלה ואת הבחירה שעשית, זו חשיפה חלקית והיא לא כוללת את שאר התשובות וזאת על מנת להגן על המערכת מפני העתקות וזכויות יוצרים.

עשיתי שאלון יושרה אבל הוא לא חלק מהתוצאות שקיבלתי, איך אוכל לצפות בתוצאות שלי בשאלון זה?

במידה ועשית שאלון יושרה, ניתן לפנות אלינו ל B2C@logipass.net בצרוף המידע הרלוונטי אודותיך, דואל, שם ועבור מי נבחנת ואנו נשלח אליך את הדו"ח המבוקש באמצעות קובץ PDF

האם מותר לצלם את המועמד בלי ידיעתו? האם כל הנבחנים מצולמים? האם יש הודעה לנבחן שהולכים לצלם אותו?

כמובן שלא! ראשית, לא כל הנבחנים מצולמים, זו החלטה שכל ארגון המשתמש במערכת קובע בעצמו ובאיזה תפקידים אם בכלל. שנית, זה נעשה תמיד בידיעתו ובהסכמתו של הנבחן, אין אפשרות אחרת.
  • בתחילת המבחן עולה בקשת המזמין לאפשר זאת, הנבחן מופנה למסמך המסביר את המשמעות ורק אם אישר את המסמך, עוברים לשלב הבא.
  • השלב הבא הוא מתן אישור "טכני" להודעה קופצת עבור הדפדפן לביצוע הצילומים במהלך המבחן
בלי שני האישורים הללו, האישור החוזי (מול לוגיפס והחברה הבוחנת) והאישור הטכני (מול הדפדפן) אין ולא יכול להתקיים צילום של הנבחן.

האם השימוש בדף ועט במבחן קבלה לעבודה מותרת?

השימוש בדף ועט אסור במהלך המבחן.
זה נאמר מפורשות בתחילת המבחן והשאלה חוזרת על עצמה בסופו.
מי שאינו רוצה לעבור על חוקי המבחן, לא מעוניין לשקר ולא מעוניין להסתכן בכך שיתגלה, למשל במבחן חוזר, ימנע מכך.

האם תוצאות הבחינה שהזמנתי בעצמי (ששילמתי עבורה ולא נשלחתי על ידי מעסיק פוטנציאלי) עלולות להגיע בעתיד לגורם אחר כל שהוא?

בשום פנים ואופן לא! זה גם אסור על פי החוק. (ראה זכויות הנבחן שבדף זה) התוצאות נשלחות אליך בלבד.

האם מבחני לוגיפס הם מקבילים למבחנים של מכונים פסיכוטכניים כגון פילת, אדם מילא, קינן שפי וכדומה?

המבחנים של לוגיפס הם ייחודיים לנו, אבל כן, הם מקבילים ודומים במובנים רבים למבחנים פסיכוטכניים של מכונים קיימים. הניסיון מלמד שהנבחנים מצליחים או מתקשים באותם תתי מבחנים (כגון מבחנים צורניים, מבחנים מספריים, מבחנים מילוליים, מבחנים מקצועיים וכו') ומאחר שכך, ארגונים רבים וטובים בוחרים בלוגיפס למין עובדים

בשביל מה כדאי לי לתרגל מבחן פסיכוטכני במערכת שלכם?

רוצה לראות את הטעויות שלך? בסדר, אנחנו נציג לך היכן טעית ומה בחרת, אבל התועלת העיקרית היא ההתנסות בלחץ, לדעת היכן אתה עומד ביחס לנבחנים אחרים, להכיר ולהתנסות במבחנים ואופי השאלות, ואימוץ שיטות להתמודדות מיטבית עם סוג כזה של מבחנים

הרי שאלות יש בלי סוף ובמבחן ממילא תקבל/י שאלות אחרות...

התוצאות שיוצגו לך בתם המבחן זהות לדוחות שהמעסיק היה מקבל (כך נראים הדוחות) וזה מאפשר לך לראות מה מצבך בהשוואה לנבחנים בתפקיד הזה ומה עליך לשפר לקראת מבחן אמתי.

מה זה הכוונה מקצועית או הכוונה ללימודים שאתם מציעים כאן באתר?

זו מערכת מקוונת המאפשרת לך לעשות תהליך שלם של:

  • שאלון נטיות חינם
  • מבחני לוגיפס
  • תוצאות והמלצות

למידע נוסף מומלץ לעיין במאמר הכוונה ללימודים | ייעוץ תעסוקתי, מה חדש?, או ישירות דרך הטופס הכוונה מקצועית, בהצלחה.

למה כדאי לי (המועמד/ת לעבודה) להיבחן מביתי או במובייל?

הבחינה מהבית או במובייל הינה "פחות מלחיצה" ובמקום הבטוח והידידותי ביותר עבורך. כך תוכל/י להוציא מעצמך את המיטב ולקדם את מועמדותך בלי לבזבז זמן יקר, נסיעות ובמידה והנך מועסק/ת, תימנע/י מהיעדרות בעבודה ומהסכנה שבחשיפה על כל המשתמע מכך. במידה ובעקבות המבחן תוזמן/י לראיון תדע/י שיש לך את הכישורים ואת פרופיל האישיות הנדרש מהתפקיד, כך שסביר כי תגיע/י כאשר ביטחונך האישי גבוה יותר מה שעשוי לסייע בידך לזכות במשרה המבוקשת. במידה ולא תוזמן/י, נחסכה ממך הטרחה, עוגמת הנפש והחשיפה כאמור.

מה עלות השימוש בלוגיפס?

ראשית לא חייבים לשלם, אפשר להתנסות במקצת המבחנים שנמצאים כעת בהרצה (PILOT) באתר.
עלות המבחן תלויה בתתי המבחנים שמרכיבים אותו. מומלץ לרכוש מבחן אחד שלם ובהתאם לתפקיד שיועד לך. מבחן שלם כולל סט אחד של כל תתי המבחנים המקובלים לאותו תפקיד. במידה ורכשת מבחן שלם תקבל/י גם "בונוס" - קופון כדי לחזור ולהבחן פעם נוספת במקצת המבחנים (עדיף במה שפחות הצלחת). לחץ/י כאן למידע נוסף והזמנת מבחן בתשלום בהצלחה!

קופונים - עשיתי בחינה בתשלום וקיבלתי קופון, איך משתמשים בזה?

במידה ורכשת מבחן מלא (כל המבחנים מסומנים) לתרגול באתר, נשלחה אליך בדואל הודעה שכוללת מחרוזת ארוכה, המחרוזת הזו שווה 36 ₪.
כאשר תגיעו לדף התשלום, תזינו את המחרוזת הזו בשדה המיועד לכך ומיד תקבלו את ההנחה המגיעה לכם 😊

אילו מבחנים יש בלוגיפס?

לחץ/י כאן לצפייה ברשימת מבחני הכישורים.
לחץ/י כאן לצפייה או הזמנת מבחן אישיותי.
לחץ/י כאן דוגמת דוח של מבחני אמינות.

מה מטרת לוגיפס?

מטרת לוגיפס הינה לייעל את הליכי הגיוס למעסיק ולמועמד/ת כאחד, השימוש בלוגיפס יחסוך לארגון משאבים רבים בתחום הגיוס והמיון כגון: עלויות ישירות, זמן, השקעת כסף במיון מועמדים לא מתאימים מבחינת כישורים אופי התפקיד (אישיות) וכדומה, ולנבחן את הטרחה שבהגעה לראיונות מיותרים וקבלת עדיפות כאשר כישוריו, מבנה אישיותו ודרישות האמינות בתפקיד תואמות את פרופיל המועמד/ת.

מעסיקים

מה עלות השימוש בלוגיפס?

למחירון עבור ארגונים המשתמשים במערכת התפעולית של המערכת לחצו כאן

מה היא משמעות הציונים במבחני הכישורים במערכת לוגיפס?

מה היא משמעות הציונים במבחני הכישורים במערכת לוגיפס?

האם ניתן לסמוך על תוצאות לוגיפס?

השאלות בלוגיפס נכתבו על ידי פסיכולוגים מוסמכים בעלי הכשרה רקע וניסיון בבנייה של מבחנים פסיכולוגיים ופסיכוטכניים, השאלות והגרסאות במערכת מתוקפות ומתעדכנות כל הזמן והלקוח יקבל מוצר באיכות מעולה במיוחד אם יקפיד על בחינה חוזרת בבית העסק כאשר הבחינה הזו היא ללא חיוב.

למה כדאי לי (המגייס/ת) לבחון מועמדים מביתם או במובייל?

בעד ונגד בחינת מועמדים מביתם
חסכון עצום במשאב הכי יקר לך - זמן! - ייעול תהליכי המיון, זירוז וקידום של מועמדים מוכשרים ומאידך, הימנעות מראיונות מיותרים של מועמדים אשר אינם מתאימים באופיים ו/או הנופלים בכישוריהם מהסף הדרוש לתפקיד או הארגון.

האם לוגיפס היא "במקום" מבחן פסיכוטכני רגיל?

זה תלוי בארגון. אבחון במכון פסיכוטכני כולל פסיכולוג וארגונים הנוהגים להיעזר במכונים יוכלו להמשיך בכך, לוגיפס מאפשרת לקבל מידע רב על כישוריו, אישיותו ואמינותו של המועמד בתחילת התהליך במקום בסופו, זהו מצב חדש, חסכוני והוגן יותר לשני הצדדים.

מהו תוקף המבחנים?

מהגבוהים בתחום! לוגיפס פותחה לפי המתודה של המבחנים המקובלים בתחום, על ידי ד"ר מירב חמי, פסיכולוגית בעלת הכשרה ורקע ספציפי בבנייה ופיתוח של מבחנים פסיכולוגיים. המבחנים פותחו על בסיס סקירת ספרות וסקירת מבחנים קיימים, עד כה נבחנו במערכת למעלה מ-50,000 נבחנים, וממצאי התקפות והמהימנות של המערכת טובים ומצביעים על מתאם גבוהה ההולך ומשתפר כל הזמן. עם הזמן והצטברות המידע בארגונכם, לוגיפס תבצע לבקשתכם וללא חיוב מדגמים ארגוניים לפי חתכים נוספים כגון: גיל/השכלה/תפקיד ואפילו מחלקה.

כיצד מתבצע השימוש בלוגיפס?

השימוש בלוגיפס פשוט מאוד!
• בשלב הראשון אנו מעניקים לך שם משתמש וסיסמת כניסה למערכת לוגיפס.
• בשלב השני דרך האזור האישי שלך בלוגיפס תוכלו להוסיף את פרטי המועמדים שלך ואת הבחינות עליהם תרצו שיבחנו והמערכת תשלח קישור לבחינה ישירות למייל שלהם + מסרון SMS.
• בשלב השלישי והאחרון תקבלו תוצאות* מפורטות של בחינת המועמד שיגיעו ישירות למייל שלך.
* את תוצאות הבחינות תוכלו לראות בכל רגע נתון באזור האישי שלכם בלוגיפס, הודעה על כך תתקבל מידית עם סיום הבחינה על ידי המועמד/ת.

מה זה אומר שהשאלות בה רנדומליות (אקראיות)?

זאת אומרת שניתן לבחון את אותו מועמד כמה פעמים, למשל פעם בבית ופעם במפעל. במידה ומדובר באותו אדם - נקבל ציונים כמעט זהים למרות שהנ"ל יקבל בכל פעם שאלות אחרות וזאת משום שהשאלות בלוגיפס אמנם שונות, אך זהות ברמתן. במידה ותוצאות הבחינה שונות, קיים חשש גבוה לאמינותו של הנבחן, הבחינה החוזרת היא חינם!

למה מיועדת לוגיפס?

מערכת לוגיפס מיועדת למחפשי עבודה ולארגונים מכל התחומים, היא תחסוך לשני הצדדים טרחה ועלויות מיותרות תוך כדי קידום וזירוז הליכים של מועמדים מתאימים.

מי המתחרים שלכם?

לוגיפס מאפשרת לבחון בכל השלושה (כישורים, אישיות ואמינות) למיטב ידיעתנו, אין עוד חברה כזו בישראל, השאלונים כולם פותחו עבור המשק והתרבות בישראל, גם חברות שיש להם מוצרים דומים וחלקיים, אין להם את היכולת הטכנולוגית של לוגיפס, תוקף, ממשק משתמש ועוד יכולות רבות

למה לוגיפס יותר טובה ממוצרים אחרים בתחום?

בשונה מהמערכות האחרות בתחום, בלוגיפס מספר רב של גרסאות לכל מבחן והשאלות נשלפות בצורה אקראית בכל פעם מחדש, ומכמה גרסאות בו זמנית..., המשמעות היא שניתן לבחון מועמד/ת פעמיים או יותר באותו יום והנבחן יגיע לאותן תוצאות בקירוב, ולכן, בשונה מכול מערכת קיימת אחרת, ניתן לבחון מועמד בביתו ללא חשש מזיוף התוצאות! האפשרות לבחון מועמדים בביתם או במובייל הינה מהפכה של הליכי הגיוס הנהוגים כיום, ואף על פי כן, היא זולה משמעותית מכל מערכת מיון אחרת.

באילו שפות ניתן לבחון בלוגיפס?

לוגיפס בנויה מבחינה טכנולוגית כמערכת Multi Language מלאה. המבחנים, השאלות והתשובות ניתנים לבחינה בארבע שפות: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. מרבית דפי האתר "הכללי" (מידע כללי/שווקי/ייצוגי) תורגם אף הוא בארבעת השפות שצוינו, ממשק הניהול מוכן לשימוש מלא בעברית באנגלית.
תגובות נבחנים
צפו בתגובות מועמדים שכבר נבחנו.
מכתבי המלצה
קראו את המלצות המעסיקים של לוגיפס.
בלוג
עקבו וקראו את המאמרים שלנו.
אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: