חפש באתר חיפוש באתר לוגיפס
LinkedIn Facebook WhatsApp
כישורים אישיות אמינות
לקוחות לקוחות ממליצים מבחני מיון יתרונות המערכת תוצאות הבחינה שאלות נפוצות מחירון
תרגול פסיכוטכני בחינם תרגול לפי מקצוע דוגמאות למבחנים משוב המועמדים
שאלון נטיות חינם ייעוץ תעסוקתי הכוונה לחיילים משוחררים הכוונה ללימודים הכוונה תעסוקתית מידע ליועץ/ת שאלות נפוצות תוצאות הכוונה מקצועית
מבחן פסיכוטכני אונליין

דרך חכמה למיון עובדים

בחן את עצמך ❯❯

מבחני אמינות

יושרה הינה אחד המשתנים החשובים ביותר בעבודה, וצצה כמעט בכל ניתוח תפקיד או בחינה של ערכי הליבה של ארגונים. היא מוגדרת כהיצמדות לקוד של ערכי מוסר, ומילוי אחר חוקים, נורמות ומדיניות של הארגון. ארגונים מגלים עניין הולך וגובר ורוצים שכל עובדי החברה יעשו מבחן אמינות כחלק מהליך הקליטה במטרה לסנן מועמדים שעלולים לגלות התנהגויות בעייתיות בעבודה (counterproductive work behaviors -CWB).
התנהגויות אלו הינן מגוון רחב של התנהגויות סוטות שאינן חוקיות ואינן מוסריות, הכוללות עבירות חמורות כמו גניבה, הונאה ושימוש בסמים על-ידי עובדים, וגם עבירות חמורות פחות כגון התנהגות בינאישית לא נעימה או פיזור הבטחות ללא כיסוי ללקוחות. מחקרים רבים מדווחים על ההתפשטות של ה-CWB עד למידה שבה התנהגויות אלה יכולות להשפיע על הישרדות הארגון עצמו. לפיכך, מובן מאליו שכל מעסיק מעוניין למצוא עובדים ישרים, ולהימנע מהעסקת עובדים בעייתיים.
למידע נוסף ראו דוח של מבחן אמינות וכן קישור למאמר של ד''ר מירב חמי בנושא זה.

מדדים קריטיים: מעתה לוגיפס מאפשרת לכם לכוונן את שאלון היושרה ולהציג כברירת מחדל רק את המדדים הרלוונטיים לתפקיד פנו אלינו להתייעצות וצמצום הרשימה 0778001290.

מבחן אמינות - יושרה תעסוקתית
אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: