חפש באתר
אודות לוגיפס לוגי (לוגיקה) פס (עובר) הינה התפתחות טכנולוגית ומקצועית של המכון הפסיכוטכני "מיטב" אשר שירת במשך למעלה משני עשורים ארגונים רבים ובראשם את קונצרן ישקר.
במהלך שנות פעילותו של המכון עלתה רבות השאלה הנוגעת למיחשוב ליבת האבחון הנעשית במכון, המטרה - לאפשר לארגון להנות ממוצר איכותי ונגיש בעלות נמוכה.
על מנת לאפשר למועמדים להבחן מכל מקום וזמן ולהגדיל בכך את סה"כ הפונים ומאידך, יצירת הרתעה ואכיפה מפני העתקות וזיוף, פיתחנו מערכת רנדומלית וחדשנית המאפשרת בדיקת אימות.
רנדומלי
מחולל אקראי
רנדומלי פשוט עושה בלגן :-), אבל בלגן שמאורגן היטב ובזכותו הנבחנים יודעים שאין טעם להעתיק או לנסות לזכור את שאלות הבחינה.
גבי אדם
מנכ"ל
גבי אדם - יזם ומייסד החברה. בעלים לשעבר של "מכון מיטב", מכון פסיכוטכני שפעל בצפון. הקים את מיטב משאבי אנוש ותכנה בע"מ וכתב את "נתיב - תכנה לניהול משאבי אנוש". גבי למד ניהול משאבי אנוש, תכנות וניתוח מערכות מידע ומשמש גם כמנהל הפיתוח בחברה.
ד"ר מירב חמי
מנהלת מקצועית
ד"ר מירב חמי, פסיכולוגית, בוגרת מגמה תעסוקתית משמשת כמנהלת מקצועית ועומדת בראש צוות הפיתוח של המערכת מאז הקמתה. הדוקטורט של מירב חוקר את האופן שבו אינטליגנציה באה לידי ביטוי בחיי היום-יום. במהלך כתיבתו פיתחה שאלון ייחודי הבוחן כיצד האינטליגנציה שלנו באה לידי ביטוי בפועל.
נטלי סגל
מנהלת אבטחת מידע וטכנולוגיה
בוגרת ממר"ם, בעלת תואר (B.A) במדעי המחשב ומערכות מידע בחטיבת אינטרנט מטעם מכללת יזרעאל. מנהלת שירות לקוחות ותמיכה טכנית, נמצאת בחברה מאז הקמתה.
מירב סקג'ו
מנהלת לקוח
מירב סקג'ו, חשבת שכר ומנהלת חשבונות מדופלמת, בתקופות לחוצות משמשת גם כשירות לקוחות. מירב נמצאת בחברה מאז הקמתה ומשמשת כסמנ"ל ויד ימינו של מנכ"ל החברה לכל דבר ועניין.
אור פרונט
פסיכולוג MA
אור השלים בהצטיינות את לימודי התואר הראשון במדעי המח באוניברסיטה העברית ואת לימודי התואר השני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת חיפה. אור מתמחה ביישום שיטות סטטיסטיות מורכבות לשיפור תוקף ומהימנות וכן תומך בלקוחות בעת בניית פרופיל בהיבט המקצועי.
אילנה לוי
יועצת תעסוקתית
מאמנת ויועצת קריירה בעלת תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ושירותי אנוש' תואר שני (M.A) בסוציולוגיה ארגונית, הפקולטה למדעי החברה, אוניברסיטת חיפה.
איגור סוקולוב
תכנת ראשי
איגור הינו אוֹטוֹדִידַקְט בעל יכולות מרשימות שהגיע ללוגיפס בזכות תוצאות הבחינה שעשה במערכת
פבל גוליקובסקי
מתכנת ומעצב
פבל הינו סטודנט להנדסת תוכנה במכללת אורט בראודה והצטרף ללוגיפס לייעץ ולתמוך בחווית המשתמש ובפיתוח החזותי של המערכת, נושאים שבהם יש לו כישרון מיוחד.
צפורה הימלפרב
מתכנתת
הנדסאית תכנה שעסקה בפיתוח והוראת מדעי המחשב, מפתחת את הגרסה ML של המערכת לקראת השקתה בחו"ל
דניאל דנינו
כתיבה מקצועית
דניאל הינה בוגרת תואר בתקשורת ומדעי-המדינה באוניברסיטת בר-אילן, ולומדת כעת לתואר שני בפסיכולוגיה במדרשת רופין. דניאל עוסקת בכתיבת מאמרים מקצועיים הקשורים במערכת.
רנדומלי מחולל אקראי
גבי אדם מנכ"ל
ד"ר מירב חמי מנהלת מקצועית
נטלי סגל מנהלת אבטחת מידע וטכנולוגיה
מירב סקג'ו מנהלת לקוח
אור פרונט פסיכולוג MA
אילנה לוי יועצת תעסוקתית
איגור סוקולוב תכנת ראשי
פבל גוליקובסקי מתכנת ומעצב
צפורה הימלפרב מתכנתת
דניאל דנינו כתיבה מקצועית
אז מה חשוב לנו?
חשוב לנו לקחת אחריות, לעמוד מאחורי הדברים,
שהמוצר יהיה מצויין, שתהיו מרוצים ותפרגנו.
שתאמינו לנו ובעיקר שתצליחו, ההצלחה שלכם חשובה לנו.
השאיפות שלנו
להיות החברה שברשותה המוצר הטוב ביותר בתחום של המבחנים הפסיכוטכניים אונליין, לתת את השרות הטוב ביותר ולהגיע בזכות שני אלה למקסימום לקוחות כך שנוכל לשמר את הרמה הגבוהה של המוצר בעלויות נמוכות לאורך שנים רבות ולהצליח בכך גם בחו"ל, אנחנו בדרך 🙂
התפתחות המוצר
  • 2009 - התחלנו בהרצה של מערכת הפיילוט.
  • 2011 - הקמנו את חברת מסטרווב בע"מ והשקנו את לוגיפס כמוצר עם מערכת מבחני הכישורים.
  • 2012 - 2017 - פיתחנו ושדרגנו במהלכן את שאלון האישיות (מבוסס על הביג 5) במערכת.
  • 2015 - העלינו לראשונה את השאלון יושרה תעסוקתית.
  • 2016 - השקנו את שאלון האישיות הקצר "תכונה דומיננטית".
  • 2018 - השאלון שודרג להיות ולהקרא "אישיותי קצר", 7 דקות בלבד!
  • 2019 - שאלון היושרה מאפשר כעת לבחור רק מה שמעניין אתכם והוספנו לו "שאלון ברור".