חפש באתר חיפוש באתר לוגיפס
LinkedIn Facebook WhatsApp
כישורים אישיות אמינות
לקוחות לקוחות ממליצים מבחני מיון יתרונות המערכת תוצאות הבחינה שאלות נפוצות מחירון
תרגול פסיכוטכני בחינם תרגול לפי מקצוע דוגמאות למבחנים משוב המועמדים
שאלון נטיות חינם ייעוץ תעסוקתי הכוונה לחיילים משוחררים הכוונה ללימודים הכוונה תעסוקתית מידע ליועץ/ת שאלות נפוצות תוצאות הכוונה מקצועית

על הדמיון שבין חיפוש עבודה וזוגיות

לפני כשלוש שנים בערך ביקרתי את בני ירדן שגר אז בארה״ב ונפגשנו שם עם כמה וכמה אנשי עסקים.

אחד מהם מעסיק כמה מאות עובדים וסיפר לנו שהוא בוחן כבר את כל המועמדים שלו מהבית, כששאלנו אותו האם זה שיפר במשהו את תהליך הגיוס שלו הוא צחק ואמר: ״ זה כמו לשאול האם מחשב מייעל את עבודת המשרד ״.

נראה כי בחברה המערבית ובארה״ב בפרט יותר ויותר חברות מחליטות לעבור לשיטת האבחון אונליין מהבית, האמון של המשתמש האמריקאי בכל מה שקשור לאינטרנט גדול לאין ערוך מזה של הישראלי.

כך לדוגמא הצריכה לנפש באינטרנט גדולה בארה״ב פי ארבע מישראל, באמריקה אף הגדילו לעשות (כהרגלם) וגם הריאיון מתבצע דרך האינטרנט מבלי להטריח את שני הצדדים בפגישה פיזית (לפחות בשלב הראשון). 

ואיך זה אמור לשפר את הליכי המיון? הביג דיל? 

נגיד שאתם רווקים/רווקות המחפשים זוגיות, הצטלמתם על רקע השקיעה(מקורי), פתחתם חשבון באתר היכרויות והתחלתם לחפש את החצי השני שלכם. 

חושבים שזה כיף נכון? החגיגה מתחילה!

אז תחשבו שוב..., בתקופה הקרובה אתם תצאו להרבה מאוד דייטים, כל דייט ישאב מכם זמן, כסף ובעיקר מפחי נפש חוזרים ונשנים, אתם תישחקו ותתעייפו מהחגיגות מהר מאוד, זה לא כיף.

עכשיו תארו לעצמכם שהייתי מציע לכם מערכת שמנבא מראש את סיכויי ההצלחה שלכם עם כל אחד ואחת מהמועמדים הפוטנציאלים, האם בכל זאת הייתם יוצאים לדייט עם מישהו/מישהי שאחוזי ההתאמה שלכם הם מתחת ל-30%?

האם לא נכון היה להיפגש קודם כל עם מי שהסיכויים שלכם טובים, הכי טובים ולהמשיך משם? 

כנראה שכן, כנראה שרובנו היינו מתמקדים באלו עם הסיכויים הגבוהים יותר ונפגשים קודם כל איתם (גם כדי להקדים את המתחרים על ליבם) ובכך היינו מצמצמים משמעותית את כמות הדייטים הכושלים, מפנים לעצמינו יותר זמן וחוסכים את עוגמת הנפש.

 

זה בדיוק מה שמערכת אבחון אונליין מציעות לכם, והיום אפילו מהמובייל!

במקום לבזבז את הזמן ואת הכסף שלכם, שלא לדבר על הנזקים העצומים, נזקים פונקציונליים ותדמיתיים, הסרבול והסיכון שבהמתנה לכך שהמועמדים יגיעו לארגון(ולא ייחטפו בינתיים על ידי המתחרה שלכם), אפשר היום בלחיצת כפתור יחידה לזמן את המועמד למבחן קצר, תכליתי, מקצועי ותקף שאחריו הוא מרגיש מושקע וישמח להגיע לכל מקום אם רק תרצו בכך.

נשמע לכם מסובך? יקר? תפנו אלינו:  logipass.net

info@logipass.net

077-8001290

נשמח לשמוע מה דעתך!

אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: