חפש באתר
Linkedin Facebook Whatsapp
כישורים אישיות אמינות
המלצות תוצאות הבחינה

יציבות תעסוקתית ותכונות נוספות בדוח אישיות (התאמה)

עדכונים ופיתוחים בפרופיל לתפקיד

 

1.      יציבות תעסוקתית - לבקשתכם, הוספנו לדוח ההתאמה את התכונה "יציבות תעסוקתית". מאחר ותכונה זו לא נמדדה בעת שהפרופיל לתפקיד גובש על ידכם והנחת העבודה שלנו היא שהתכונה רלוונטית למרבית התפקידים, היא הוספה לכולם כברירת מחדל בעוצמה "ממוצעת" .

ביכולתכם להכנס לפרופיל התפקיד ולהתאים את הערכים שקיבלה לצורכי התפקיד, אבל שימו לב! כולנו רוצים עובדים בעלי יציבות תעסוקתית..., יש לקחת בחשבון שבעולם האמתי החלוקה היא שיוויונית (גאוסית), מרבית העובדים בארגונכם הינם בעלי ציון 4 (קרי ממוצע, 4 בסולם 7) ולכן אם תעלו את הסף מעבר לכך, זה צפוי להשאיר את מרבית המועמדים שימדדו כלא מתאימים לתפקיד בהקשר זה.

2.       נטייה מכירתית -  גם תכונה זו  הוספה לפרופיל שלכם ואולם ובשונה מיציבות תעסוקתית, ברירת המחדל שבחרנו לתת לה בערכות שלכם היא "לא חשוב", במידה ויש לכם עניין בתכונה, יש להכנס לפרופיל הרלוונטי ולשנות את החשיבות והעוצמה שלה בהתאם לפרופיל של התפקיד.

שימו לב! הבדל נוסף שבין תכונה זו ליציבות תעסוקתית היא האפשרות להוסיף לערכת הפרופיל את המבחן "מבחן מכירתי" באופן ממוקד ולא רק מתוך מבחני האישיות במערכת, הנכם מוזמנום ליצור קשר ולקבל הסברים נוספים במידת הצורך.

3.       הסדר של הדברים שונה - מהגדול (היותר חשוב) ומטה כדי להקל עליכם את השימוש וההעדפות שנקבעו בו.

לפרסומים נוספים לחץ/י כאן

אתר זה מציע אפשרות לשימוש ברכיב נגישות. באפשרותך לבטל אפשרות זו.

בחר לכמה זמן יוסתר הכפתור: