לוגיפס
ישראל
מבחנים פסיכוטכניים
תרגול מבחן פסיכוטכני לפי מקצוע

חלק נרחב מהמעסיקים כיום משתמשים במבחני מיון פסיכוטכניים במסגרת תהליך גיוס העובדים.
על מנת לעבור את המבחנים בהצלחה ולהתקבל למשרה המבוקשת, מומלץ לבצע תרגול בכדי להבטיח שתגיעו מוכנים, רגועים ובשיא שלכם.
מערכת התרגול שלנו מותאמת למגוון רחב של מבחנים המבוצעים על ידי מכוני האבחון המובילים בישראל ומוגשים לפי סוג המשרה, כך שתדרשו לבצע את המבחנים הרלוונטיים באופן ממוקד.

4.63 (4049 דירוגים)
איזה סוג של תרגול?
תרגול מבחן
פסיכוטכני מקיף

מבחן פסיכוטכני בעלות גמישה הכולל כישורים + אישיות לפי בחירתך. המבחן הינו מקיף, תקף ונבנה בהתאם לתפקיד המבוקש.

התחל
תרגול מבחן
פסיכוטכני חינם

מבחן פסיכוטכני חינם יאפשר לכם להתנסות במבחנים שנמצאים כעת בהרצה, סוג וכמות המבחנים שבהרצה משתנים מעת לעת.

התחל
תרגול מבחן
לקראת גיוס (דפ"ר)

מבחני דפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) קיבצנו עבורך מבחנים לתרגול כולל דוח וציונים לכל מבחן.

התחל

מבחנים פסיכוטכניים

מבחנים פסיכוטכניים החלו לשמש ככלי מיון כבר בתחילת המאה ה-20, עם עליית הפסיכולוגיה התעסוקתית. אחד המבחנים הראשונים היה מבחן אלפא של הצבא האמריקאי, שפותח ב-1917 לצורך מיון חיילים במלחמת העולם הראשונה. בעקבות הצלחתו, מבחנים דומים אומצו גם על ידי ארגונים אזרחיים לצרכי גיוס עובדים. עם השנים, השימוש במבחנים פסיכוטכניים התרחב והם הפכו לכלי סטנדרטי בתהליכי מיון והערכה במגזר הפרטי והציבורי כאחד. בישראל למשל, מבחני מיון פסיכוטכניים החלו לשמש לקביעת פרופיל צבאי עוד בשנות ה-50 של המאה הקודמת. בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה והתרחבות השימוש באינטרנט, חלו שינויים משמעותיים בתחום המבחנים הפסיכוטכניים. המעבר למבחנים ממוחשבים ומקוונים אפשר גמישות והנגשה רבה יותר, כאשר המועמדים יכולים לגשת למבחן מכל מקום ובכל זמן. מערכות מתוחכמות מאפשרות למעסיקים לנהל את תהליך המיון בצורה יעילה ונוחה יותר. כמו כן, מבחנים מקוונים מציעים יתרונות כמו חיסכון בזמן ובעלויות, מדידה מדויקת של זמני תגובה, והתאמה אישית של רמת הקושי. יחד עם זאת, העברת מבחנים פסיכוטכניים באופן מקוון מעלה גם אתגרים כגון אבטחת המידע, מניעת הונאות, והבטחת תנאי היבחנות הוגנים ואחידים. לכן, מערכות מיון מקוונות נדרשות להטמיע במערכותיהם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כדי להתמודד עם סוגיות אלו ולשמור על יושרה ואמינות של הליך המיון. כיום, מבחנים פסיכוטכניים מקוונים נחשבים לכלי הערכה מקצועי ויעיל במיוחד. הם משמשים לבחינת יכולות קוגניטיביות, כישורים ותכונות אישיות של מועמדים. מבחנים אלה מודדים מגוון רחב של היבטים כגון יכולת מילולית, חשיבה כמותית, תפיסה מרחבית, הבנת הוראות, זיכרון ועוד.


מתי יש צורך בפסיכוטכני

מבחנים פסיכוטכניים נועדו לספק למעריכים תמונה מקיפה על הפוטנציאל והתאמת המועמד למשימה או תפקיד ספציפי. מבחנים פסיכוטכניים משמשים במגוון הקשרים כגון מיון עובדים, קבלה ללימודים או מיון למסלולים צבאיים. הם מהווים כלי אובייקטיבי להשוואה בין מועמדים ולחיזוי ביצועים עתידיים. מבחנים פסיכוטכניים נדרשים בעיקר כדי להעריך את התאמתו של אדם לתפקיד, מסלול לימודים או מסגרת מסוימת. הצורך המרכזי לשימוש במבחנים אלה הוא בתהליכי קבלה לעבודה, כאשר כיום, לאור התרחבות השימוש במבחנים פסיכוטכניים מקוונים, הם משמשים למיון מגוון רחב של תפקידים, החל מתפקידים בכירים ועד לזוטרים, לרבות עובדי ייצור, מיונים לקורסים שונים, השמות במוסדות אקדמיים ועוד. בתהליך קבלה לעבודה למשל, מבחן פסיכוטכני משמש ככלי סינון יעיל להערכת מועמדים המתאימים ביותר לפרופיל ייעודי לכל תפקיד ותפקיד על פי הגדרות שונות ויחודיות לתפקיד. מבחנים אלו מסייעים באיתור העובדים עם הפוטנציאל הטוב ביותר ו/או המתאים ביותר לתפקיד תוך התחשבות במגוון היבטים. כמו כן, מבחני מיון פסיכוטכניים נהוגים לפני גיוס לצבא, במטרה לשייך את המועמדים ליחידות ולתפקידים המתאימים ליכולותיהם.


מבחן פסיכוטכני צו ראשון

המבחן הפסיכוטכני המתבצע במסגרת הצו הראשון לפני גיוס לצה"ל, הוא מבחן מקיף הבוחן את הכישורים הקוגניטיביים והיכולות האישיותיות של המועמדים לשירות. המבחן כולל פרקים העוסקים ביכולת מילולית, הבנת הוראות, חשיבה מופשטת, תפיסה מרחבית, חשיבה מתמטית ועוד. תוצאות המבחן, יחד עם פרמטרים אחרים כמו ראיון אישי, מסייעות בקביעת הפרופיל האישיותי והקוגניטיבי של המועמד. לפי פרופיל זה נקבע ציון קב"א (קבוצת איכות) אשר משמש בהמשך לשיבוץ הטירונים ביחידות ובתפקידים המתאימים להם. המבחן מתבצע בבקו"ם (בקרה ומיון כוח אדם), כחלק מתהליך המיון הראשוני טרם הגיוס לצה"ל.


מבחנים פסיכוטכניים לעבודה

שימוש במבחנים פסיכוטכניים ככלי לאבחון ומיון מועמדים לעבודה צבר תאוצה משמעותית בשנים האחרונות בשל האפשרות לבחון את המועמדים בביתם ובמרבית המקרים טרם הגעתם לראיון עבודה בארגון. מעסיקים רבים רואים בהם אמצעי אפקטיבי להערכת כישוריהם של המועמדים ולניבוי הצלחתם בתפקיד הנדרש. המבחנים בודקים מנעד רחב של יכולות כמו אינטליגנציה כללית, הבנת הוראות, יכולת מילולית, חשיבה לוגית-מתמטית ועוד, בהתאם לדרישות המשרה הספציפית. תוצאות המבחנים, לצד כלים נוספים כגון ראיונות וניסיון תעסוקתי, מסייעות למעסיקים להעריך את התאמת המועמד לתפקיד ולתרבות הארגונית. נהוג להשתמש בתשיעוניות (1-9) לבחינת כישורים ובשביעוניות (1-7) לציון מאפיינים אישיותיים. מרבית המערכות מספקות גם המלצה מסכמת באחוזונים (ציון יחסי) המשקף את מיקומו של המועמד ביחס לאוכלוסיית הייחוס הרלוונטית.

להמשך קריאה
שאלות ותשובות
מתי וכיצד אוכל לצפות בתוצאות הבחינה?
במידה ונבחנת בלוגיפס, בתחילת הבחינה קיבלת הודעת דוא"ל הכוללת את הקישור מתי וכיצד אוכל לצפות בתוצאות הבחינה, לחיצה על הקישור הזה שנשלח אליך אישית, תוביל אותך לטופס דרכו ניתן לבקש את תוצאות הבחינה.
שילמתי על מבחן לצורכי תרגול, אפשר לראות את הטעויות שלי? איך עושים את זה?
כן, בכרטסת "מבחנים" יש כפתור [צפיה בטעויות]. לחיצה עליו תפתח חלון עם כדורים כחולים ואדומים, לחיצה על כדור אדום, תציג לך את השאלה ואת הבחירה שעשית, זו חשיפה חלקית והיא לא כוללת את שאר התשובות וזאת על מנת להגן על המערכת מפני העתקות וזכויות יוצרים.
עשיתי שאלון יושרה אבל הוא לא חלק מהתוצאות שקיבלתי, איך אוכל לצפות בתוצאות שלי בשאלון זה?
במידה ועשית שאלון יושרה, ניתן לפנות אלינו ל B2C@logipass.net בצרוף המידע הרלוונטי אודותיך, דואל, שם ועבור מי נבחנת ואנו נשלח אליך את הדו"ח המבוקש באמצעות קובץ PDF
האם מותר לצלם את המועמד בלי ידיעתו? האם כל הנבחנים מצולמים? האם יש הודעה לנבחן שהולכים לצלם אותו?
כמובן שלא! ראשית, לא כל הנבחנים מצולמים, זו החלטה שכל ארגון המשתמש במערכת קובע בעצמו ובאיזה תפקידים אם בכלל. שנית, זה נעשה תמיד בידיעתו ובהסכמתו של הנבחן, אין אפשרות אחרת.
  • בתחילת המבחן עולה בקשת המזמין לאפשר זאת, הנבחן מופנה למסמך המסביר את המשמעות ורק אם אישר את המסמך, עוברים לשלב הבא.
  • השלב הבא הוא מתן אישור "טכני" להודעה קופצת עבור הדפדפן לביצוע הצילומים במהלך המבחן
בלי שני האישורים הללו, האישור החוזי (מול לוגיפס והחברה הבוחנת) והאישור הטכני (מול הדפדפן) אין ולא יכול להתקיים צילום של הנבחן.
האם השימוש בדף ועט במבחן קבלה לעבודה מותרת?
השימוש בדף ועט אסור במהלך המבחן.
זה נאמר מפורשות בתחילת המבחן והשאלה חוזרת על עצמה בסופו.
מי שאינו רוצה לעבור על חוקי המבחן, לא מעוניין לשקר ולא מעוניין להסתכן בכך שיתגלה, למשל במבחן חוזר, ימנע מכך.
האם תוצאות הבחינה שהזמנתי בעצמי (ששילמתי עבורה ולא נשלחתי על ידי מעסיק פוטנציאלי) עלולות להגיע בעתיד לגורם אחר כל שהוא?
בשום פנים ואופן לא! זה גם אסור על פי החוק. (ראה זכויות הנבחן שבדף זה) התוצאות נשלחות אליך בלבד.
האם מבחני לוגיפס הם מקבילים למבחנים של מכונים פסיכוטכניים כגון פילת, אדם מילא, קינן שפי וכדומה?
המבחנים של לוגיפס הם ייחודיים לנו, אבל כן, הם מקבילים ודומים במובנים רבים למבחנים פסיכוטכניים של מכונים קיימים. הניסיון מלמד שהנבחנים מצליחים או מתקשים באותם תתי מבחנים (כגון מבחנים צורניים, מבחנים מספריים, מבחנים מילוליים, מבחנים מקצועיים וכו') ומאחר שכך, ארגונים רבים וטובים בוחרים בלוגיפס למין עובדים
בשביל מה כדאי לי לתרגל מבחן פסיכוטכני במערכת שלכם?

רוצה לראות את הטעויות שלך? בסדר, אנחנו נציג לך היכן טעית ומה בחרת, אבל התועלת העיקרית היא ההתנסות בלחץ, לדעת היכן אתה עומד ביחס לנבחנים אחרים, להכיר ולהתנסות במבחנים ואופי השאלות, ואימוץ שיטות להתמודדות מיטבית עם סוג כזה של מבחנים

הרי שאלות יש בלי סוף ובמבחן ממילא תקבל/י שאלות אחרות...

התוצאות שיוצגו לך בתם המבחן זהות לדוחות שהמעסיק היה מקבל (כך נראים הדוחות) וזה מאפשר לך לראות מה מצבך בהשוואה לנבחנים בתפקיד הזה ומה עליך לשפר לקראת מבחן אמתי.

מה זה הכוונה מקצועית או הכוונה ללימודים שאתם מציעים כאן באתר?

זו מערכת מקוונת המאפשרת לך לעשות תהליך שלם של:

  • שאלון נטיות חינם
  • מבחני לוגיפס
  • תוצאות והמלצות

למידע נוסף מומלץ לעיין במאמר הכוונה ללימודים | ייעוץ תעסוקתי, מה חדש?, או ישירות דרך הטופס הכוונה מקצועית, בהצלחה.

למה כדאי לי (המועמד/ת לעבודה) להיבחן מביתי או במובייל?
הבחינה מהבית או במובייל הינה "פחות מלחיצה" ובמקום הבטוח והידידותי ביותר עבורך. כך תוכל/י להוציא מעצמך את המיטב ולקדם את מועמדותך בלי לבזבז זמן יקר, נסיעות ובמידה והנך מועסק/ת, תימנע/י מהיעדרות בעבודה ומהסכנה שבחשיפה על כל המשתמע מכך. במידה ובעקבות המבחן תוזמן/י לראיון תדע/י שיש לך את הכישורים ואת פרופיל האישיות הנדרש מהתפקיד, כך שסביר כי תגיע/י כאשר ביטחונך האישי גבוה יותר מה שעשוי לסייע בידך לזכות במשרה המבוקשת. במידה ולא תוזמן/י, נחסכה ממך הטרחה, עוגמת הנפש והחשיפה כאמור.
מה עלות השימוש בלוגיפס?
ראשית לא חייבים לשלם, אפשר להתנסות במקצת המבחנים שנמצאים כעת בהרצה (PILOT) באתר.
עלות המבחן תלויה בתתי המבחנים שמרכיבים אותו. מומלץ לרכוש מבחן אחד שלם ובהתאם לתפקיד שיועד לך. מבחן שלם כולל סט אחד של כל תתי המבחנים המקובלים לאותו תפקיד. במידה ורכשת מבחן שלם תקבל/י גם "בונוס" - קופון כדי לחזור ולהבחן פעם נוספת במקצת המבחנים (עדיף במה שפחות הצלחת). לחץ/י כאן למידע נוסף והזמנת מבחן בתשלום בהצלחה!
קופונים - עשיתי בחינה בתשלום וקיבלתי קופון, איך משתמשים בזה?
במידה ורכשת מבחן מלא (כל המבחנים מסומנים) לתרגול באתר, נשלחה אליך בדואל הודעה שכוללת מחרוזת ארוכה, המחרוזת הזו שווה 36 ₪.
כאשר תגיעו לדף התשלום, תזינו את המחרוזת הזו בשדה המיועד לכך ומיד תקבלו את ההנחה המגיעה לכם 😊
אילו מבחנים יש בלוגיפס?
לחץ/י כאן לצפייה ברשימת מבחני הכישורים.
לחץ/י כאן לצפייה או הזמנת מבחן אישיותי.
לחץ/י כאן דוגמת דוח של מבחני אמינות.
מה מטרת לוגיפס?
מטרת לוגיפס הינה לייעל את הליכי הגיוס למעסיק ולמועמד/ת כאחד, השימוש בלוגיפס יחסוך לארגון משאבים רבים בתחום הגיוס והמיון כגון: עלויות ישירות, זמן, השקעת כסף במיון מועמדים לא מתאימים מבחינת כישורים אופי התפקיד (אישיות) וכדומה, ולנבחן את הטרחה שבהגעה לראיונות מיותרים וקבלת עדיפות כאשר כישוריו, מבנה אישיותו ודרישות האמינות בתפקיד תואמות את פרופיל המועמד/ת.
לא מצאת תשובה לשאלתך?
שאלתך נשלחה בהצלחה.

בחינה מעיינית ומאתגרת


היה מבחן מאתגר וחיובי


היה ממש כיף לי , הרגשתי שאין לי מה להגיב על עצמי בבחינה חוץ מהאמת . צורה חכמה לאבחון . אל תפחדו פשוט תענו על השאלות , ואם יש לכם אופציה לעבוד בחברה הזו תהיו מוצלחים כי עניתם בצודק מההתחלה.
כל חוות הדעת
מבחנים פסיכוטכניים
תרגול מבחן פסיכוטכני לפי מקצוע

עומדים בפני מבחן פסיכוטכני לקבלה לעבודה?
אז בהחלט הגעתם למקום הנכון!
כאן תוכלו למצוא מבחן פסיכוטכני עבור המקצוע הרלוונטי עבורכם, לראות אילו מבחנים הוא כולל ולהבחן בכולם או בחלקם לפי בחירתכם.
עלות המבחן גמישה ותלויה במספר המבחנים שתבחרו. שיהיה בהצלחה!

לחץ על תחום על מנת לצפות בתפקידים

תוצאות חיפוש
כלל המקצועות הקיימים במערכת התואמים לערך החיפוש
אגרונום/ית 10 מבחנים 1:12
אגרונומיה
חקר צמחים
חוקר צמחים
חוקרת צמחים
אגרונום
אגרונומית
תורת החקלאות
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי אדמיניסטרציה 10 מבחנים 1:06
Back Office
בק אופיס
מזכירה
פקיד
רפרנט
רכז
מתאם
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אדריכל/ית 11 מבחנים 1:22
אדריכל
אדריכלות
אדריכלית
ארכיטקט
ארכיטקטורה
ארכיטקטית
אדריכל/ית רשות 11 מבחנים 1:22
אדריכל המועצה המקומית
אדריכל מועצה
אדריכלית מועצה
אדריכלית המועצה המקומית
אדריכל עירוני
אדריכלית עירונית
אדריכלות עירונית
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי אומנויות הבמה 8 מבחנים 53
אומן במה
אמן במה
אומנית במה
אמנית במה
שחקן
זמר
רקדן
קומיקאי
סטנדאפיסט
שחקנית
זמרת
רקדנית
קומיקאית
סטנדאפיסטית
משחק
שירה
סטנדאפ
ריקוד
זמר
אמנות הבמה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי אח/ות מוסמך/ת 10 מבחנים 1:08
אח
אחות
סיעוד
אח מוסמך
אחות מוסמכת
רפואה
אחות אקדמאית
אחות קלינית
אחות חדר ניתוח
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי אימון אישי 8 מבחנים 1:00
קואצ'ינג
קואצ'ר
קואצ'רית
מאמן אישי
מאמנת אישית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אימון כושר גופני 8 מבחנים 1:01
אימון ספורט
מאמן כושר
מאמנת כושר
מורה ספורט
כושר גופני
מדריך כושר
מדריכת כושר
מדריך חדר כושר
מדריכת חדר כושר
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אינטגרטור/ית 10 מבחנים 1:22
אינטגרטור
אינטגרטורית
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי איש/אשת מכירות 8 מבחנים 53
איש מכירות
אשת מכירות
רכז/ת מכירות
סוכן מכירות
סוכנת מכירות
מכירות שטח
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי אנימטור/ית 10 מבחנים 1:16
אנימטור
אנימטורים
אנימטורית
עיצוב גרפי
אנימציה
מנפיש
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי אנליסט/ית 10 מבחנים 1:28
אנליסט
אנליסטים
אנליסטית
Analyst
data analyst
ניתוח נתונים
מנתח נתונים
אקטואר/ית 11 מבחנים 1:32
אקטואריה
אקטוארית
אקטואר
Actuary
סטטיסטיקה
ארכיאולוג/ית 10 מבחנים 1:13
ארכיאולוג
ארכיאולוגיה
ארכיאולוגית
Archaeologist
Archaeology
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ארכיטקט/ית הגנת סייבר 11 מבחנים 1:28
ארכיטקט הגנת סייבר
ארכיטקטית הגנת סייבר
ארכיטקטית הגנת מידע
ארכיטקט הגנת מידע
אבטחת מידע
סייבר
הגנת סייבר
הגנת מידע
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ארכיטקט/ית תוכנה 11 מבחנים 1:24
אדריכלות תוכנה
ארכיטקטית תוכנה
אדריכלית תוכנה
ארכיטקט תכונה
אדריכל תוכנה
תוכנה
הנדסת תוכנה
מדעי המחשב
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בודק/ת בטחוני/ת 10 מבחנים 1:13
בידוק בשדה תעופה
בודק בטחוני
בודקת בטחונית
בידוק בטחוני
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בודק/ת תוכנה (QA) 10 מבחנים 1:11
QA
בדיקות תוכנה
בודק תוכנה
בודקת תוכנה
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בנאי/ת 8 מבחנים 55
בנייה
בניין
טיוח
ריצוף
צביעה
הנחת לבנים
פועלת בניין
טייחת
צבעית
מניחת לבנים
פועל בניין
טייח
צבע
מניח לבנים
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי בנקאי/ת טלפוני/ת 9 מבחנים 1:12
בנקאי טלפוני
בנקאית טלפונית
בנקאות
גזבר/ית רשות מקומית 10 מבחנים 1:25
ניהול כספים
גזבר רשות מקומית
גזברית רשות מקומית
גזבר מועצה
גזברית מועצה
מנהל כספים
מנהלת כספים
גזבר עירייה
גזברית עירייה
מנהל אגף ארנונה
מנהלת אגף ארנונה
ניהול אגף ארנונה
מנהל אגף הכנסות
מנהלת אגף הכנסות
ניהול אגף הכנסות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי גיאוגרפיה 11 מבחנים 1:18
גיאוגרפיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי גנן/ית נוף 9 מבחנים 1:02
גנן נוף
גננית נוף
גינון
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי גרפיקאי/ת 9 מבחנים 1:01
גרפיקאי
גרפיקאית
מעצב/ת גרפי
עיצוב גרפי
דיגיטל
מעצב לדיגיטל
UX
UI
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי דוברות ויחסי ציבור 10 מבחנים 1:18
דוברות
יחסי ציבור
דובר
דוברת
יח"צ
פרסום
שיווק
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי דייל/ת אוויר 9 מבחנים 1:09
דייל אוויר
דיילות אוויר
דיילת אוויר
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי דיפלומט/ית 9 מבחנים 1:16
דיפלומט
דיפלומטית
יחסים בינלאומיים
משרד החוץ
תוכנית הצוערים
שגריר
דפ"ר 7 מבחנים 58
דפ"ר
דפר
צו ראשון
היסטוריון/ית 9 מבחנים 1:11
היסטוריון
היסטוריונית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת אדריכלות ועיצוב פנים 10 מבחנים 1:15
הנדסאי אדריכלות
הנדסאי עיצוב פנים
הנדסאית אדריכלות
הנדסאית עיצוב פנים
הנדסאות אדריכלות
הנדסאות עיצוב פנים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת אלקטרוניקה 10 מבחנים 1:03
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאית אלקטרוניקה
הנדסאות אלקטרוניקה
אלקטרוניקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת ביוטכנולוגיה 11 מבחנים 1:30
הנדסאות ביוטכנולוגיה
הנדסאית ביוטכנולוגיה
הנדסאי ביוטכנולוגיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת בניין 11 מבחנים 1:19
הנדסאי בניין
הנדסאית בניין
הנדסאות בניין
בניה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חומרה 11 מבחנים 1:26
הנדסאי חומרה
הנדסאית חומרה
הנדסאות חומרה
הנדסאי מחשבים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חקלאות 12 מבחנים 1:25
הנדסאי חקלאות
הנדסאית חקלאות
הנדסאות חקלאות
חקלאות
אגרונום
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חשמל 10 מבחנים 1:03
הנדסאי חשמל
הנדסאית חשמל
הנדסאות חשמל
חשמל
חשמלאי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת כימיה 11 מבחנים 1:30
הנדסאי כימיה
הנדסאית כימיה
כימאי
כימאית
כימיה
תרופות ומזון
הנדסאות כימיה
מהנדס מזון
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מים וקרקע 12 מבחנים 1:22
הנדסאי מים וקרקע
הנדסאית מים וקרקע
הנדסאות מים
הנדסאות קרקע
הנדסה אזרחית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מכונות 11 מבחנים 1:16
הנדסאי מכונות
הנדסאית מכונות
הנדסאות מכונות
מכונות
מכשירן
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מכשור ובקרה 11 מבחנים 1:16
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאית מכשור ובקרה
הנדסאות מכשור
הנדסאות בקרה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת נוף 10 מבחנים 1:10
הנדסאי נוף
הנדסאית נוף
הנדסאות נוף
הנדסה אזרחית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת צילום ומדיה דיגיטלית 9 מבחנים 1:01
הנדסאי צילום
הנדסאית צילום
מדיה דיגיטלית
הנדסאות צילום
הנדסאות מדיה דיגיטלית
דיגיטל
מדיה דיגיטלית
וידאו
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קול וסאונד 10 מבחנים 1:09
הנדסאי קול וסאונד
הנדסאית קול וסאונד
הנדסאות קול
הנדסאות סאונד
הגברה
מערכות הגברה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קולנוע וטלויזיה 10 מבחנים 1:13
הנדסאי קולנוע וטלויזיה
הנדסאית קולנוע וטלויזיה
הנדסאות קולנוע
הנדסאות טלוויזיה
במאי
תסריטאי
מפיק
עורך
בידור
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קירור ומיזוג אוויר 11 מבחנים 1:19
הנדסאי קירור ומיזוג אוויר
הנדסאית קירור ומיזוג אוויר
הנדסאות מיזוג אוויר
הנדסאות קירור
מזגן
קירור
חימום
מערכות מיזוג
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת תוכנה 10 מבחנים 1:18
הנדסאי תוכנה
הנדסאית תוכנה
הנדסאות תוכנה
תוכנה
מדעי המחשב
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת תעשייה וניהול 10 מבחנים 1:14
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאית תעשייה וניהול
הנדסאות תעשייה וניהול
תעשייה וניהול
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי הנחיית קבוצות 7 מבחנים 52
מנחה קבוצות
הנחיית קבוצות
מנחת קבוצות
יעוץ קבוצתי
הדרכת קבוצות
מדריך
מדריכה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי וטרינר/ית 9 מבחנים 59
וטרינר
וטרינריה
וטרינרית
חיות
רופא חיות
טיפול בחיות
חוקר/ת מוח 11 מבחנים 1:21
חקר המוח
מדעי המוח
מדען מוח
חוקר מוח
חוקרת מוח
מדענית מוח
מחקר
מדעי המוח
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי חשב/ת שכר 8 מבחנים 57
חשב שכר
חשבות שכר
חשבת שכר
מנהלת חשבונות
מנהל חשבונות
חשבשבת
ניהול ספרים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי חשמלאי/ת מוסמך/ת 8 מבחנים 55
חשמל תעשייתי
חשמלאי מוסמך
חשמלאית מוסמכת
חשמלאות
חשמלאי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טייס/ת 11 מבחנים 1:26
טייס
טייסת
תעופה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי טיפול בילדים 9 מבחנים 59
מטפל בילדים
סייע
בייביסיטר
מטפלת בילדים
סייעת
אומנת
סייעות
נני
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת PC 9 מבחנים 1:24
טכנאי PC
טכנאית PC
טכנאות מחשבים
טכנאי מחשב
טכנאית מחשב
pc technician
תיקון מחשבים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת מכשור ובקרה 9 מבחנים 1:15
טכנאות בקרה ואוטומציה
טכנאית בקרה ואוטומציה
טכנאית מכשור ובקרה
טכנאי בקרה ואוטומציה
טכנאי מכשור ובקרה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת מעליות 10 מבחנים 1:12
טכנאות מעליות
טכנאי מעליות
טכנאית מעליות
מכונאי מעליות
מכונאית מעליות
תיקון מעליות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת סלולר 10 מבחנים 1:30
טכנאי סלולר
טכנאית סלולר
טכנאי טלפונים
טכנאית טלפונים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת רנטגן 11 מבחנים 1:25
טכנאי רנטגן
טכנאית רנטגן
טכנאות רנטגן
טכנאות הדמיה
טכנאי הדמיה
טכנאית הדמיה
דימותן
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנולוג/ית מזון 10 מבחנים 1:22
טכנולוג מזון
טכנולוגית מזון
הנדסת מזון
ביוטכנולוגיה
כימיה
מהנדס מזון
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי טלמרקטינג 8 מבחנים 1:05
טלמרקטר
מכירות
שיווק ומכירות
שיווק טלפוני
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי יועץ/ת חינוכי/ת 9 מבחנים 1:06
יועץ חינוכי
יועצת חינוכית
ייעוץ חינוכי
חינוך
מדריכה חינוכית
מדריך חינוכי
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי יועץ/ת מס 9 מבחנים 1:13
יועץ מס
יועצת מס
ייעוץ מס
רואה חשבון
רואת חשבון
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי יועץ/ת תזונה 10 מבחנים 1:20
יועץ תזונה
יועצת תזונה
ייעוץ תזונה
תזונאי/ת
תזונאי
תזונאית
תזונה
דיאטן
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי יועץ/ת תקשורת 12 מבחנים 1:30
ייעוץ תקשורת
יועצת תקשורת
יח"צ
יחסי ציבור
יחצנ"ות
יועץ תקשורת
יחצ"ן
יחצ"נית
איש יחסי ציבור
אשת יחסי ציבור
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי ייעוץ ארגוני 10 מבחנים 1:29
יועץ ארגוני
יועצת ארגונית
ייעוץ ארגוני
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי ייעוץ משכנתאות 11 מבחנים 1:29
יועץ משכנתא
יועץ משכנתאות
יועצת משכנתא
יועצת משכנתאות
ייעוץ משכנתא
ייעוץ משכנתאות
ייעוץ משכנתה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי ייעוץ פיננסי 10 מבחנים 1:16
יועץ פיננסי
יועץ כלכלי
ייעוץ כלכלי
יועצת פיננסית
יועצת כלכלית
כימאי/ת 11 מבחנים 1:24
כימיה
כימאי
כימאית
מהנדס כימיה
מהנדסת כימיה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי כלכלן/ית 10 מבחנים 1:29
כלכלה
כלכלן
כלכלנית
פיננסי
רואה חשבון
רואת חשבון
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי לבורנט/ית 9 מבחנים 1:13
לבורנט
לבורנטית
עבודת מעבדה
עובד מעבדה
עובדת מעבדה
מעבדה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מאבטח/ת 8 מבחנים 51
אבטחה
מאבטח
מאבטחת
שומר
שומרת
שמירה
בטחון
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מאפיין/ת חווית משתמש (UX) 10 מבחנים 1:18
אפיון חווית משתמש
ארגונומיה
אדריכלות דיגיטל
אדריכלית דיגיטל
מאפיינת חווית משתמש
אדריכל דיגיטל
מאפיין חווית משתמש
UX
UI
מבחן פסיכוטכני חינם (2024) 6 מבחנים 45
מבחן פסיכוטכני חינם
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מבקר/ת אבטחת מידע 11 מבחנים 1:24
ISA
מבקר אבטחת מידע
מבקרת אבטחת מידע
ביקורת אבטחת מידע
סייבר
CYBER
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מבקר/ת איכות 10 מבחנים 1:08
בקרת איכות
מבקר איכות
מבקרת איכות
QA
אבטחת איכות
מבקר/ת פנים 12 מבחנים 1:33
ממונה על תלונות הציבור
מבקר פנים
מבקרת פנים
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מגשר/ת 10 מבחנים 1:13
גישור
מגשר
מגשרת
עורך דין
מדע המדינה 9 מבחנים 1:16
מדעי המדינה והממשל
מדעי המדינה
ממשל
פוליטיקה
ממשלה
פרלמנט
כנסת
מדעי החיים 9 מבחנים 1:13
ביולוג
ביולוגיה
ביולוגית
מדעי הצמח
מדעי הטבע
מחקר
ביולוגיה
מדען/ית נתונים 10 מבחנים 1:29
data science
דאטא סיינס
ביג דאטא
BI
מדענית נתונים
מדען נתונים
BIG DATA
אנליסט נתונים
אנליסטית נתונים
AI
בינה מלאכותית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מדריך/ה שיקומי/ת 7 מבחנים 1:04
הדרכה שיקומית
מדריך שיקומי
מדריכה שיקומית
הדרכה
שיקום
סיעוד
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מדריך/ת טיולים 8 מבחנים 56
מדריך טיולים
מדריכת טיולים
מורת דרך
מורה דרך
הדרכת סיורים
הדרכת טיולים
הוראת דרך
מדריך סיורים
מדריכת סיורים
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מדריך/ת ילדים ונוער 7 מבחנים 1:04
הדרכת ילדים
הדרכת נוער
מדריך
מדריך ילדים
מדריך נוער
מדריכה
מדריכת ילדים
מדריכת נוער
חינוך
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת אווירונאוטיקה 12 מבחנים 1:40
הנדסת אווירונאוטיקה
מהנדסת אווירונאוטיקה
הנדסת תעופה
מהנדס תעופה
מהנדסת תעופה
מהנדס אווירנאוטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת אזרחי/ת 10 מבחנים 1:05
הנדסה אזרחית
מהנדס אזרחי
מהנדס בניין
מהנדסת אזרחית
מהנדסת בניין
מהנדס מועצה
מהנדסת מועצה
מהנדס רשות מקומית
מהנדסת רשות מקומית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת ביוטכנולוגיה 11 מבחנים 1:34
הנדסת ביוטכנולוגיה
מהנדס ביוטכנולוגיה
מהנדסת ביוטכנולוגיה
מהנדס מזון
הנדסת מזון
ביוטכנולוגיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת בניין 10 מבחנים 1:05
מהנדס בניין
מהנדסת בניין
הנדסת בניין
בניה
בניין
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת חומרה 12 מבחנים 1:32
הנדסת חומרה
מהנדס חומרה
מהנדסת חומרה
מחשבים
מהנדס מחשבים
מהנדסת מחשבים
הנדסת מחשבים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת חשמל 11 מבחנים 1:29
הנדסת חשמל
מהנדס חשמל
מהנדסת חשמל
הנדסת אלקטרוניקה
מהנדס אלקטרוניקה
מהנדסת אלקטרוניקה
הנדסת אלקטרואופטיקה
מהנדס אלקטרואופטיקה
מהנדסת אלקטרואופטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת כימיה 10 מבחנים 1:22
הנדסת חומרים
הנדסת כימיה
הנדסת תהליך
מהנדס חומרים
מהנדס כימיה
מהנדס תהליך
מהנדסת חומרים
מהנדסת כימיה
מהנדסת תהליך
הנדסה כימית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת מכונות 10 מבחנים 1:22
הנדסת מכונות
מהנדס מכונות
מהנדסת מכונות
מכניקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת פרומפטים (AI) 10 מבחנים 1:20
מהנדס פרומפטים
מהנדסת פרומפטים
בינה מלאכותית
AI
מהנדס/ת רשות 10 מבחנים 1:05
מהנדס מועצה
מהנדסת מועצה
הנדסה אזרחית
מהנדס הרשות המקומית
מהנדסת הרשות המקומית
מהנדס עירייה
מהנדסת עירייה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת תוכנה 11 מבחנים 1:30
הנדסת תוכנה
מהנדס תוכנה
מהנדסת תוכנה
מתכנת
מתכנתת
תכנות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת תעשייה וניהול 11 מבחנים 1:23
הנדסת תעשייה וניהול
מהנדס תעשייה וניהול
מהנדסת תעשייה וניהול
תעשייה וניהול
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מומחה/ית SEO 12 מבחנים 1:32
מומחה SEO
מומחית SEO
קידום אתרים אורגני
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מומחה/ית מערכות ניטור 12 מבחנים 1:30
SOC
SIEM
מומחה מערכות ניטור
מומחית מערכות ניטור
מומחה ניטור אירועי אבטחה
מומחית ניטור אירועי אבטחה
ניטור אירועי אבטחה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מומחה/ית תקיפת סייבר 11 מבחנים 1:28
מומחה תקיפה
מומחית תקיפה
בודק חדירות
בודקת חדירות
האקר
סייבר
CYBER
בדיקת חדירות אבטחה
מומחה בדיקות החדירות
מומחית בדיקות החדירות
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מורה בבית ספר יסודי 8 מבחנים 53
הוראה
מחנך
מחנכת
חינוך
מורה
משרד החינוך
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מורה בחטיבה ותיכון 9 מבחנים 1:09
הוראה
מורה בתיכון
מורה בחטיבת ביניים
חינוך
מורה
משרד החינוך
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מורה לחינוך מיוחד 8 מבחנים 53
חינוך מיוחד
הוראה
צרכים מיוחדים
בעלי מוגבלויות
מורה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מורה לנהיגה 8 מבחנים 44
הוראת נהיגה
מורה נהיגה
הוראת נהיגה
מדריך נהיגה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מורה פרטי/ת 10 מבחנים 1:22
מורה פרטי
הוראה פרטית
לימוד
מורה פרטית
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מזכיר/ה 8 מבחנים 56
אדמיניסטרציה
מזכיר
מזכירה
מזכירות
פקידות
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מזכיר/ה משפטי/ת 8 מבחנים 59
מזכיר משפטי
מזכירה משפטית
מזכירות משפטית
משפטים
הוצאה לפועל
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מזכירות רפואית 8 מבחנים 56
מזכיר רפואי
מזכירה רפואית
מזכירות רפואית
רפואה
אדמיניסטרציה
פקידה רפואית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מחנך/ת לגיל הרך 9 מבחנים 57
גנן
גננת
מטפל/ת
טיפול בילדים
חינוך
הגיל הרך
מחנך לגיל הרך
מחנכת לגיל הרך
גנן/ת
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מחסנאי/ת 8 מבחנים 48
אחסנה
מחסנאי
מחסנאית
עבודת מחסן
לוגיסטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מטפל/ת סיעודי/ת 8 מבחנים 53
טיפול בבעלי מוגבלויות
טיפול בקשישים
מטפל בבעלי מוגבלויות
מטפל בקשישים
מטפלת בקשישים
מטפלת בבעלי מוגבלויות
מטפלת סיעודית
מטפל סיעודי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מיישם/ת ERP 11 מבחנים 1:23
יישום ERP
מיישם ERP
מיישמת ERP
הטמעת ERP
הייטק
ERP
יישום Salesforce
יישום CRM
סיילספורס
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מיישם/ת הגנת סייבר 11 מבחנים 1:17
יישום הגנת סייבר
מיישם הגנת סייבר
מיישמת הגנת סייבר
CSSI
Cyber Analyst
CYBER
סייבר
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מכשירן/ית 11 מבחנים 1:23
מכשור
מכשירן
מכשירנית
טכנאי
מכשור
בקרה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מלקט/ת 8 מבחנים 49
ליקוט
מלקט
מלקטת
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ממונה/ת בטיחות 10 מבחנים 1:17
בטיחות בעבודה
ממונה בטיחות
ממונת בטיחות
בטיחות
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל עסקים 10 מבחנים 1:28
מנהל עסקים
מנהלת עסקים
ניהול עסקים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת אבטחת מידע 11 מבחנים 1:28
מנהל אבטחת מידע
מנהלת אבטחת מידע
CISO
SOC
ניהול הגנת סייבר
CYBER
מנהל הגנת סייבר
מנהלת הגנת סייבר
מנהל/ת אגף 9 מבחנים 1:06
מנהל אגף
מנהל אגף ברשות מקומית
מנהלת אגף
מנהלת אגף ברשות מקומית
ניהול אגף
ניהול אגף ברשות מקומית
מנהל/ת אגף ההון האנושי 9 מבחנים 1:14
ניהול אגף הון אנושי
מנהל אגף ההון אנושי
מנהלת אגף ההון אנושי
מנהל יחידת ניהול ההון האנושי
מנהל אגף ניהול ההון האנושי
מנהלת יחידת ניהול ההון האנושי
מנהלת אגף ניהול ההון האנושי
מנהל/ת אגף החינוך 12 מבחנים 1:41
מנהל אגף החינוך
מנהלת אגף החינוך
מנהל מינהל חינוך
מנהלת מינהל חינוך
ניהול מינהל חינוך
מנכ"ל עמותה לקידום החינוך
מנכ"לית עמותה לקידום החינוך
ניהול עמותה לקידום החינוך
מנהל יחידת חינוך
מנהלת יחידת חינוך
ניהול יחידת חינוך
ניהול מינהל חינוך
ניהול עמותה לקידום החינוך
ניהול יחידת חינוך
מנהל/ת אגף הנוער והצעירים 10 מבחנים 1:12
מנהל אגף הנוער והצעירים
מנהלת אגף הנוער והצעירים
מנהל יחידת צעירים
מנהלת יחידת צעירים
ניהול יחידת צעירים
מנהל/ת אגף חשבות ותקציבים 10 מבחנים 1:25
ניהול אגף חשבות ותקציבים
מנהל אגף חשבות ותקציבים
מנהלת אגף חשבות ותקציבים
ניהול חשבונות
מנהל חשבונות
מנהלת חשבונות
ניהול אגף שכר
מנהלת שכר
מנהל שכר
מנהל/ת אגף רישוי הבנייה 11 מבחנים 1:14
מנהל אגף רישוי הבנייה
מנהלת אגף רישוי הבנייה
מפקח לתכנון ובנייה
מפקחת לתכנון ובנייה
פיקוח לתכנון ובנייה
מנהל אגף תכנון ובנייה
מנהלת אגף תכנון ובנייה
ניהול אגף תכנון ובנייה
מנהל יחידת רישוי בנייה
מנהלת יחידת רישוי בנייה
ניהול יחידת רישוי בנייה
מנהל הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה
מנהלת הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה
ניהול הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה
מנהל/ת אגף שפ"ע 11 מבחנים 1:21
ניהול תחום שיפור פני העיר
ניהול מחלקת תברואה
ניהול מחלקת איכות הסביבה
מנהל תחום שיפור פני העיר
מנהלת תחום שיפור פני העיר
מנהל מחלקת תברואה
מנהלת מחלקת תברואה
מנהל מחלקת איכות הסביבה
מנהלת מחלקת איכות הסביבה
מנהל אגף שפ"ע
מנהלת אגף שפ"ע
מנהל/ת אגף תכנון תנועה וכבישים 12 מבחנים 1:29
מנהל יחידת תכנון תנועה וכבישים
מנהלת יחידת תכנון תנועה וכבישים
ניהול יחידת תכנון תנועה וכבישים
מנהל אגף תכנון תנועה וכבישים
מנהלת אגף תכנון תנועה וכבישים
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת אירועים 11 מבחנים 1:14
מנהל אירועים
מנהלת אירועים
ארגון כנסים
מארגן חתונות
מארגנת חתונות
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מנהל/ת בית ספר 9 מבחנים 1:15
מנהל בית ספר
מנהל תיכון
מנהלת בית ספר
מנהלת תיכון
ניהול בית ספר
ניהול תיכון
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת חשבונות 8 מבחנים 1:04
מנהל חשבונות
מנהלת חשבונות
ניהול חשבונות
הנהלת חשבונות
רואה חשבון
כלכלה
חשבת שכר
ניהול ספרים
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת יבוא-יצוא 9 מבחנים 1:24
מנהל יבוא יצוא
מנהלת יבוא יצוא
ניהול יבוא יצוא
יבוא
יצוא
מנהל/ת יחידת שירות 10 מבחנים 1:18
מנהלת יחידת שירות
מנהל יחידת שירות
מנהל אגף שירות לתושב
מנהלת אגף שירות לתושב
ניהול אגף שירות לתושב
מנהל אגף לשירותים חברתיים
מנהלת אגף לשירותים חברתיים
ניהול אגף לשירותים חברתיים
מנהל/ת יחידת תשתיות ביוב ותיעול 12 מבחנים 1:29
מנהל יחידת תשתיות תיעול, מים וביוב
מנהלת יחידת תשתיות תיעול, מים וביוב
מנהל אגף תשתיות זורמות
מנהלת אגף תשתיות זורמות
ניהול אגף תשתיות זורמות
ניהול יחידת תשתיות מים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת ייצור 10 מבחנים 1:14
מנהל ייצור
מנהלת ייצור
ניהול ייצור
ניהול קו ייצור
תעשייה
מפעל
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מנהל/ת כספים 11 מבחנים 1:29
מנהל כספים
מנהלת כספים
ניהול כספים
ניהול פיננסי
מנהל פיננסי
מנהלת פיננסית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת לוגיסטיקה 11 מבחנים 1:14
מנהל לוגיסטיקה
מנהלת לוגיסטיקה
ניהול לוגיסטיקה
מחסן
מחסנאי
אחסון
מחסן ממוחשב
מחסן אוטומטי
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת מדיה חברתית 11 מבחנים 1:22
ניהול סושיאל
ניהול מדיה חברתית
ניהול רשתות חברתיות
מנהל סושיאל
מנהלת סושיאל
מנהל מדיה חברתית
מנהלת מדיה חברתית
מנהל רשתות חברתיות
מנהלת רשתות חברתיות
שיווק במדיה חברתית
דיגיטל
מנהל/ת מחלקת חירום וביטחון 10 מבחנים 1:06
מנהלת יחידת חירום וביטחון
מנהל יחידת חירום וביטחון
ניהול חירום וביטחון
מנהלת מחלקת חירום וביטחון
מנהל מחלקת חירום וביטחון
קב"ט
קצין ביטחון
קצינת ביטחון
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת מכירות 8 מבחנים 1:16
מנהל מכירות
מנהלת מכירות
ניהול מכירות
מכירות
מכירות שטח
סוכן מכירות
סוכן שטח
מנהל/ת מנהלת התחדשות עירונית 11 מבחנים 1:21
ניהול פרויקטים התחדשות עירונית
מנהל מנהלת התחדשות עירונית
מנהלת מנהלת התחדשות עירונית
מנהל פרויקטים התחדשות עירונית
מנהלת פרויקטים התחדשות עירונית
מנהל/ת מעבדה 9 מבחנים 1:13
מנהל מעבדה
מנהלת מעבדה
ניהול מעבדה
לבורנט
לבורנטית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מנהל/ת משאבי אנוש 9 מבחנים 1:14
מנהל משאבי אנוש
מנהלת משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש
ניהול כח אדם
HR
כוח אדם
גיוס עובדים
מנהל אגף ההון האנושי
מנהלת אגף ההון האנושי
ניהול הון אנושי
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מנהל/ת משרד 8 מבחנים 56
מנהל לשכה
מנהל משרד
מנהלת לשכה
מנהלת משרד
ניהול לשכה
ניהול משרד
אדמיניסטרציה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מנהל/ת סיעוד 9 מבחנים 59
אח אחראי
אח ראשי
אחות אחראית
אחות ראשית
מנהל סיעוד
מנהלת סיעוד
ניהול סיעוד
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת עמותה 9 מבחנים 1:15
מנהל עמותה
מנהלת עמותה
ניהול עמותה
ניהול מלכ"ר
מנהל מלכ"ר
מנהלת מלכ"ר
ניהול מוסד ללא כוונת רווח
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת פיתוח מוצר 11 מבחנים 1:30
מנהל פיתוח מוצר
מנהל מוצר
מנהלת פיתוח מוצר
מנהלת מוצר
ניהול פיתוח מוצר
ניהול מוצר
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת פרויקטים 11 מבחנים 1:14
מנהל פרויקטים
ניהול פרויקטים
מנהלת פרויקטים
פרוייקטים
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת רכש 11 מבחנים 1:32
מנהל רכש
מנהלת רכש
ניהול רכש
גזברות
גזבר
גזברית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת רשת 11 מבחנים 1:30
מנהל רשתות
מנהלת רשתות
ניהול רשתות
ניהול IT
ניהול System
מנהל IT
מנהלת IT
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת שיווק 10 מבחנים 1:22
מנהל שיווק
מנהלת שיווק
ניהול שיווק
שיווק
CMO
מרקום
MARCOM
מנהל/ת שירות פסיכולוגי חינוכי 11 מבחנים 1:26
מנהל שירות פסיכולוגי חינוכי
מנהלת שירות פסיכולוגי חינוכי
ניהול שפ"ח
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת שרשרת אספקה 10 מבחנים 1:14
מנהל שרשרת הספקה
מנהלת שרשרת הספקה
ניהול שרשרת אספקה
לוגיסטיקה
אספקה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנהל/ת תיקי לקוחות 9 מבחנים 1:15
יועץ השקעות
מנהל תיקי לקוחות
מנהלת תיקי לקוחות
ניהול תיקי לקוחות
ניהול לקוח
מנהל לקוח
מנהלת לקוח
שירות לקוחות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנהל/ת תפעול 11 מבחנים 1:25
מנהל תפעול
מנהלת תפעול
ניהול תפעול
לוגיסטיקה
מפעל
אחזקה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנחה טלוויזיה/רדיו 7 מבחנים 1:04
שדרן רדיו
שדרנית רדיו
מנחה טלוויזיה
מנחת טלוויזיה
הנחיית טלוויזיה
שידור ברדיו
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מנכ"ל/ית 10 מבחנים 1:31
מנהל כללי
מנהלת כללית
ניהול בכיר
מנהל בכיר
מנהלת בכירה
מנכ"ל
מנכ"לית
ניהול כללי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנעולן/ית 8 מבחנים 42
מנעולן
מנעולנית
מנעולים
מומחה מנעולים
מומחית מנעולים
מומחה מפתחות
מומחית מפתחות
מומחה מערכות אבטחה
מומחית מערכות אבטחה
מערכות אבטחה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מנתח/ת מערכות מידע 10 מבחנים 1:23
מנתח מערכות מידע
מנתחת מערכות מידע
ניתוח מערכות מידע
הייטק
מערכות מידע
מדעי המחשב
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מעצב/ת אופנה 8 מבחנים 53
מעצב אופנה
מעצבת אופנה
עיצוב אופנה
אופנה
עיצוב
טקסטיל
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מעצב/ת ממשק משתמש (UI) 9 מבחנים 1:09
UX/UI
עיצוב ממשק משתמש
מעצבת ממשק משתמש
מעצב ממשק משתמש
UX
UI
הייטק
עיצוב גרפי
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מעצב/ת פנים 9 מבחנים 57
מעצב פנים
מעצבת פנים
עיצוב פנים
דקורטור
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מפעיל/ת מכונה 8 מבחנים 53
מפעיל מכונה
מפעילת מכונה
עובד מכונה
עובדת מכונה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מפעיל/ת עגורן 8 מבחנים 52
מפעיל עגורן
מפעילת עגורן
עגורן צריח
הפעלת עגורן
מנופאי
מנוף
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מפקח/ת בנייה 10 מבחנים 1:05
מפקח בנייה
מפקחת בנייה
פיקוח בנייה
בטיחות בעבודה
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מקצועות הטיפוח והיופי 8 מבחנים 51
קוסמטיקאי
קוסמטיקאית
פדיקור
מניקור
ספר
ספרית
מקעקע
מקעקעת
מעצב שיער
מעצבת שיער
קוסמטיקה
איפור
ספרות
עיצוב שיער
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מרפא/ה בעיסוק 9 מבחנים 1:01
מרפא בעיסוק
מרפאה בעיסוק
ריפוי בעיסוק
חינוך מיוחד
חינוך בלתי פורמאלי
חינוך
טיפול
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי מתאם/ת מחקר 11 מבחנים 1:26
מתאם מחקר
מתאמת מחקר
תיאום מחקר קליני
מחקר
רפואה
מעבדה
אדמיניסטרציה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי מתאם/ת שילוב 8 מבחנים 58
שילוב צרכים מיוחדים
מתאם שילוב
משלב
מתאמת שילוב
משלבת
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי מתווך/ת 11 מבחנים 1:22
ייעוץ נדל"ן
מתווך
תיווך נדל"ן
מתווכת
נדל"ן
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי מתורגמן/ית 8 מבחנים 1:03
מתורגמן
מתורגמנית
תרגום
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מתכנת/ת / מפתח/ת 11 מבחנים 1:24
מפתח
מפתחת
מתכנת
מתכנתת
פיתוח תוכנה
תכנות
Full Stack
מפתח WEB
הייטק
תוכנה
DevOps
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מתעד/ת הנדסי/ת 11 מבחנים 1:25
מתעד הנדסי
מתעדת הנדסית
תיעוד הנדסי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מתקין/ת שטח 10 מבחנים 1:05
מתקין שטח
מתקינת שטח
מתקין מוצרי הצללה
מתקינת מוצרי הצללה
מתקין מוצרי אנרגיה סולרית
מתקינת מוצרי אנרגיה סולרית
מתקין חלונות
מתקינת חלונות
מתקין דלתות
מתקינת דלתות
מתקין חיפויי קירות
מתקינת חיפויי קירות
מתקין מצלמות
מתקינת מצלמות
מתקין מוצרי חשמל
מתקינת מוצרי חשמל
מתקין ריהוט
מתקינת ריהוט
מתקין מחסומי חניה
מתקינת מחסומי חניה
מתקין אביזרי רכב
מתקינת אביזרי רכב
מתקין מערכות אוורור וסינון אוויר
מתקינת מערכות אוורור וסינון אוויר
מתקין מערכות התראה
מתקינת מערכות התראה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי נהג/ת מונית 8 מבחנים 51
נהג מונית
נהגת מונית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי נהג/ת מלגזה 9 מבחנים 1:02
מלגזה
נהג מלגזה
נהגת מלגזה
מחסן
לוגיסטיקה
מפעל
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי נהג/ת תחבורה ציבורית 9 מבחנים 1:07
נהג
נהג אוטובוס
נהג רכבת קלה
נהג תחבורה ציבורית
נהגת
נהגת אוטובוס
נהגת רכבת קלה
נהגת תחבורת ציבורית
נהיגה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי נטורופת/ית 9 מבחנים 1:09
נטורופת
נטורופתיה
נטורופתית
רפואה אלטרנטיבית
רפואה טבעית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ניהול אחזקה 10 מבחנים 1:05
מנהל אחזקה
מנהל/ת אחזקה
מנהלת אחזקה
ניהול אחזקה
ניהול תחזוקה
לוגיסטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ניהול בקרת איכות 11 מבחנים 1:14
מנהל בקרת איכות
מנהלת בקרת איכות
ניהול אבטחת איכות
ניהול בקרת איכות
QA
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי ניהול מסעדה 11 מבחנים 1:35
ניהול בית קפה
מנהל מסעדה
מנהלת מסעדה
מסעדנות
מזון
מסעדנות
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי ניהול עסק קטן 10 מבחנים 1:19
בעל עסק
עצמאי
יזם
יזמות
מנהל
בעלת עסק
מנהלת
יזמית
עצמאית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי ניהול שירות 9 מבחנים 1:14
אחמ"ש
אחראי משמרת
ניהול שירות בטיסה (פרסר)
מנהל שירות
מנהלת שירות
אחראית שירות
אחמ"שית
ניהול משמרת
ניהול מוקד שירות
מרכזן
שירות לקוחות
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי נציג/ת שירות טלפוני 8 מבחנים 57
נציג שירות טלפוני
נציגת שירות טלפוני
נציג טלפוני
נציגה טלפונית
מוקדן
מוקדנית
מוקד שירות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי סוהר/ת ביטחוני/ת 9 מבחנים 1:02
סוהר ביטחוני
סוהרת ביטחונית
שב"ס
שירות בתי הסוהר
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי סוכן/ת ביטוח 10 מבחנים 1:17
ביטוח
סוכן ביטוח
סוכני ביטוח
סוכנת ביטוח
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי סוכן/ת שטח 8 מבחנים 1:02
מכירות שטח
סוכן שטח
סוכני שטח
סוכנת שטח
מכירות
סוציולוגיה ואנתרופולוגיה 10 מבחנים 1:15
אנתרופולוג
אנתרופולוגיה
אנתרופולוגית
סוציולוג
סוציולוגיה
סוציולוגית
סטטיסטיקאי/ת 11 מבחנים 1:33
סטטיסטיקה
סטטיסטיקאי
סטטיסטיקאית
ניתוח נתונים
מחקר כמותי
אנליסט
ANALYST
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי סניטר/ית 7 מבחנים 47
עזרן
עזרנית
סניטר
סניטרית
תברואן
תברואנית
סיוע לצוות רפואי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי עובד/ת אחזקה 9 מבחנים 56
עובד אחזקה
עובדת אחזקה
איש אחזקה
אשת אחזקה
אב בית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי עובד/ת טכני/ת 9 מבחנים 1:01
עובד טכני
עובדת טכנית
עובד חדר נקי
עובדת חדר נקי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי עובד/ת ייצור 9 מבחנים 1:02
אולם ייצור
מפעילי מכונה
עובד ייצור
עובדי אריזה
עובדת ייצור
מפעל
תעשייה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי עובד/ת סוציאלי/ת 8 מבחנים 56
עבודה סוציאלית
עובד סוציאלי
עובדת סוציאלית
רווחה
משרד הרווחה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי עובד/ת שינוע 7 מבחנים 39
עובד שינוע
עובדת שינוע
נהג שינוע
נהגת שינוע
שינוע
סוור
סוורית
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עורך/ת דין אזרחי/ת 9 מבחנים 1:07
עורך דין אזרחי
עורכת דין אזרחית
עריכת דין
משפטים
ליטיגציה
דיני חוזים
דיני תאגידים
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עורך/ת דין מסחרי/ת 10 מבחנים 1:22
עורך דין מסחרי
עורכת דין מסחרית
עריכת דין
דיני תאגידים
ליטיגציה
דיני חוזים
יצוג משפטי
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עורך/ת דין פלילי/ת 10 מבחנים 1:20
עורך דין פלילי
עורכת דין פלילית
עריכת דין
יצוג משפטי
קרימינולוגיה
הדין הפלילי
הערכת מעצר
הכוונה תעסוקתית בתחום אומנותי עורך/ת וידאו 10 מבחנים 1:16
עורך וידאו
עורכת וידאו
עריכת וידאו
גרפיקה
דיגיטל
יוצר תוכן
יוטיובר
פרימייר
קולנוע
טלויזיה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עורך/ת פטנטים 9 מבחנים 1:07
עורך פטנטים
עורכת פטנטים
עריכת פטנטים
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עורך/ת תוכן 12 מבחנים 1:27
עורך
עורך תוכן
עורכת
עורכת תוכן
עריכה לשונית
עריכת תוכן
עורך לשוני
עורכת לשונית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי עיצוב תעשייתי 10 מבחנים 1:06
מעצב תעשייתי
מעצבת תעשייתית
עיצוב תעשייתי
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי עיתונאי/ת 11 מבחנים 1:22
עיתונאי
עיתונאית
כתב חדשות
כתבת חדשות
פרשן
פרשנית
פובליציסט
פובליציסטית
עורך
עורכת
עיתונאות
חדשות
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי פוליטיקאי/ת 9 מבחנים 1:23
פוליטיקאי
פוליטיקאית
שר
שרה
חבר כנסת
חברת כנסת
ראש עיר
ראשת עיר
נציג ציבור
נציגת ציבור
פוליטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי פיזיותרפיסט/ית 11 מבחנים 1:24
פיזיותרפיה
פיזיותרפיסט
פיזיותרפיסטית
מטפל
מטפלת
סיעוד
שיקום
פיזיקאי/ת 11 מבחנים 1:24
פיסיקה
פיזיקה
פיסיקאית
פיזיקאית
פיסיקאי
פיזיקאי
אסטרופיזיקה
פילוסוף/ית 9 מבחנים 1:11
פילוסוף
פילוסופיה
פילוסופית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי פיקוח עירוני 11 מבחנים 1:14
פקח חניה
פקחית חניה
פקח עירוני
פקחית עירונית
פיקוח חניה
פיקוח תנועה
פקח תנועה
פקחית תנועה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי פיתוח אתרים 10 מבחנים 1:11
וובמאסטר
וובמאסטרית
וובמאסטר/ית
מפתח אתר
מפתחת אתר
WEB MASTER
FULL STACK
FRONT END
BACK END
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי פיתוח הדרכה 11 מבחנים 1:21
טכנולוגיות למידה
מפתח הדרכה
מפתחת הדרכה
פיתוח הדרכה
מדריך
מדריכה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי פלנר/ית שיווקי/ת 10 מבחנים 1:31
פלנר
פלנר שיווקי
פלנרית
שיווק
שיווק דיגיטלי
משרד פרסום
פרסום
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי פסיכולוג/ית חינוכי/ת 9 מבחנים 1:09
פסיכולוג חינוכי
פסיכולוגיה חינוכית
פסיכולוגית חינוכית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי פסיכולוג/ית קליני/ת 8 מבחנים 1:08
פסיכולוג קליני
פסיכולוגיה קלינית
פסיכולוגית קלינית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי פסיכולוג/ית תעסוקתי/ת 10 מבחנים 1:18
פסיכולוג תעסוקתי
פסיכולוגיה ארגונית
פסיכולוגיה תעסוקתית
פסיכולוגית תעסוקתית
פסיכולוגיה מחקרית 10 מבחנים 1:24
פסיכולוגיה קוגניטיבית
פסיכולוגיה חברתית
פסיכולוגיה אישיותית
פסיכולוגיה קלינית
פסיכולוג קוגניטיבי
פסיכולוגית קוגניטיבית
פסיכולוגית חברתית
פסיכולוגית קלינית
פסיכולוגית אישיותית
פסיכולוג אישיותי
פסיכולוג חברתי
פסיכולוג קליני
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי פקיד/ת בנק 8 מבחנים 57
פקיד בנק
פקידת בנק
טלר
כספרות
כספר
כספרית
טלרית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי פרמדיק/ית 9 מבחנים 1:00
פרמדיק
פרמדיקית
רפואת חירום
חובש
חובשת
פראמדיק
פראמדיקית
רפואה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי צוערים במשרד החוץ 10 מבחנים 1:20
צוער במשרד החוץ
צוערת במשרד החוץ
דיפלומטיה במשרד החוץ
דיפלומט במשרד החוץ
דיפלומטית במשרד החוץ
דיפלומט/ית – התמחות מדינית
דיפלומט/ית – התמחות מינהל וקונסולרית
נציבות שירות המדינה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי צוערים במשרד הכלכלה 11 מבחנים 1:35
נספחים כלכליים
נספח כלכלי
נספחת כלכלית
צוער במשרד הכלכלה
צוערת במשרד הכלכלה
צוער כלכלי
צוערת כלכלית
נציבות שירות המדינה
נספח כלכלה וסחר
נספחת כלכלה וסחר
נספחי כלכלה וסחר
נציבות שירות המדינה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי צוערים לשירות המדינה 12 מבחנים 1:39
צוער לשירות המדינה
צוערת לשירות המדינה
עתודה ניהולית לישראל
נציבות שירות המדינה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי קופירייטר/ית 10 מבחנים 1:18
קופירייטינג
קופירייטר
קופירייטרית
רעיונאי
רעיונאית
רעיונאות
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי קלדנות 10 מבחנים 1:17
קלדן
קלדנית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי קלינאי/ת תקשורת 10 מבחנים 1:15
קלינאות תקשורת
קלינאי תקשורת
קלינאית תקשורת
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי קניין/ית 8 מבחנים 1:23
קניין
קניינית
קניינות
רכש
קרימינולוג/ית 11 מבחנים 1:22
קרימינולוג
קרימינולוגיה
קרימינולוגית
מדעי ההתנהגות
התנהגות פלילית
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי רואה/ת חשבון 10 מבחנים 1:28
ראיית חשבון
רואה חשבון
רואת חשבון
חשבונאות
ניהול ספרים
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי רופא/ה 12 מבחנים 1:30
רופא
רופאה
רפואה
דוקטור
דוקטורית
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי רופא/ת שיניים 12 מבחנים 1:30
רופא שיניים
רופאת שיניים
רפואת שיניים
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי רוקח/ת 11 מבחנים 1:24
רוקח
רוקחות
רוקחת
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי רכז/ת גיוס 8 מבחנים 58
ריכוז גיוס
ריכוז משאבי אנוש
רכז גיוס
רכז משאבי אנוש
רכזת גיוס
רכזת משאבי אנוש
ריכוז כח אדם
רכז כח אדם
רכזת כח אדם
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי רכז/ת תפעול-לוגיסטיקה 11 מבחנים 1:14
רכז לוגיסטיקה
רכזת לוגיסטיקה
ריכוז לוגיסטיקה
ריכוז תפעול
רכז תפעול
רכזת תפעול
הכוונה תעסוקתית בתחום מנהלתי רפרנט/ית ביטוח 9 מבחנים 1:13
רפרנט
רפרנט ביטוח
רפרנטית ביטוח
ביטוח
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי רתך/ית 9 מבחנים 56
רתך
רתכית
ריתוך
מסגר
מסגרית
מסגור
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שוטר/ת 9 מבחנים 1:02
משטרה
שוטר
שוטרת
שיטור
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי שיווק דיגיטלי 11 מבחנים 1:26
משווק דיגיטלי
משווקת דיגיטלית
שיווק
SEO
דיגיטל
מדיה חברתית
PPC
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שינן/ית 11 מבחנים 1:14
שינן
שיננית
בריאות הפה
שיננות
הכוונה תעסוקתית בתחום חברתי שירות לקוחות 8 מבחנים 58
שירות
שרות לקוחות
שרל"ק
שירות לקוחות
שירות פרונטלי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שליח/ה 9 מבחנים 57
שילוח
שליח
שליחה
משלוחים
הפצה
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי שמאי/ת 11 מבחנים 1:22
שמאות
שמאי
שמאים
שמאית
מקרקעין
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שף/ית 10 מבחנים 1:08
מנהל מטבח
מנהלת מטבח
שף
שפית
ניהול מטבח
מסעדנות
טבח
טבחית
מסעדן
מסעדנים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שרברב/ית 9 מבחנים 1:08
אינסטלטור
שרברבית
אינסטלטורית
שרברב
אינסטלציה
שרברבות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי שרטט/ת 10 מבחנים 1:02
שרטוט
שרטט
שרטטת
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי תכנת/ת CNC 11 מבחנים 1:16
טכנולוג CNC
טכנולוגית CNC
תכנות CNC
תכנת CNC
תכנתת CNC
חריטה
כרסום
חרט
כרסם
שרטוט טכני
כרסמית
חרטית
הכוונה תעסוקתית בתחום יזמי תמחירן/ית 10 מבחנים 1:16
תמחור
תמחירן
תמחירנית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי תמיכה בלקוחות ובמשתמשים (Help Desk) 10 מבחנים 1:20
Help Desk
תמיכה טכנית
תומך טכני
תומכת טכנית
הלפ דסק
תומך בלקוחות ובמשתמשים
תומכת בלקוחות ובמשתמשים
הייטק
IT
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי תפ"י 11 מבחנים 1:37
תכנון ופיקוח על היצור
מתכנן ייצור
מתכננת ייצור
מפקח ייצור
מפקחת ייצור
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי
תחום ביצועי
מקצועות הדורשים כישורים מכאניים, ידניים, אלקטרוניים וטכניים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אדריכל/ית 11 מבחנים 1:22
אדריכל
אדריכלות
אדריכלית
ארכיטקט
ארכיטקטורה
ארכיטקטית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אימון כושר גופני 8 מבחנים 1:01
אימון ספורט
מאמן כושר
מאמנת כושר
מורה ספורט
כושר גופני
מדריך כושר
מדריכת כושר
מדריך חדר כושר
מדריכת חדר כושר
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי אינטגרטור/ית 10 מבחנים 1:22
אינטגרטור
אינטגרטורית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ארכיטקט/ית הגנת סייבר 11 מבחנים 1:28
ארכיטקט הגנת סייבר
ארכיטקטית הגנת סייבר
ארכיטקטית הגנת מידע
ארכיטקט הגנת מידע
אבטחת מידע
סייבר
הגנת סייבר
הגנת מידע
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי ארכיטקט/ית תוכנה 11 מבחנים 1:24
אדריכלות תוכנה
ארכיטקטית תוכנה
אדריכלית תוכנה
ארכיטקט תכונה
אדריכל תוכנה
תוכנה
הנדסת תוכנה
מדעי המחשב
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בודק/ת בטחוני/ת 10 מבחנים 1:13
בידוק בשדה תעופה
בודק בטחוני
בודקת בטחונית
בידוק בטחוני
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בודק/ת תוכנה (QA) 10 מבחנים 1:11
QA
בדיקות תוכנה
בודק תוכנה
בודקת תוכנה
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי בנאי/ת 8 מבחנים 55
בנייה
בניין
טיוח
ריצוף
צביעה
הנחת לבנים
פועלת בניין
טייחת
צבעית
מניחת לבנים
פועל בניין
טייח
צבע
מניח לבנים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי גיאוגרפיה 11 מבחנים 1:18
גיאוגרפיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי גנן/ית נוף 9 מבחנים 1:02
גנן נוף
גננית נוף
גינון
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת אדריכלות ועיצוב פנים 10 מבחנים 1:15
הנדסאי אדריכלות
הנדסאי עיצוב פנים
הנדסאית אדריכלות
הנדסאית עיצוב פנים
הנדסאות אדריכלות
הנדסאות עיצוב פנים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת אלקטרוניקה 10 מבחנים 1:03
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאית אלקטרוניקה
הנדסאות אלקטרוניקה
אלקטרוניקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת ביוטכנולוגיה 11 מבחנים 1:30
הנדסאות ביוטכנולוגיה
הנדסאית ביוטכנולוגיה
הנדסאי ביוטכנולוגיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת בניין 11 מבחנים 1:19
הנדסאי בניין
הנדסאית בניין
הנדסאות בניין
בניה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חומרה 11 מבחנים 1:26
הנדסאי חומרה
הנדסאית חומרה
הנדסאות חומרה
הנדסאי מחשבים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חקלאות 12 מבחנים 1:25
הנדסאי חקלאות
הנדסאית חקלאות
הנדסאות חקלאות
חקלאות
אגרונום
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת חשמל 10 מבחנים 1:03
הנדסאי חשמל
הנדסאית חשמל
הנדסאות חשמל
חשמל
חשמלאי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת כימיה 11 מבחנים 1:30
הנדסאי כימיה
הנדסאית כימיה
כימאי
כימאית
כימיה
תרופות ומזון
הנדסאות כימיה
מהנדס מזון
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מים וקרקע 12 מבחנים 1:22
הנדסאי מים וקרקע
הנדסאית מים וקרקע
הנדסאות מים
הנדסאות קרקע
הנדסה אזרחית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מכונות 11 מבחנים 1:16
הנדסאי מכונות
הנדסאית מכונות
הנדסאות מכונות
מכונות
מכשירן
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת מכשור ובקרה 11 מבחנים 1:16
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאית מכשור ובקרה
הנדסאות מכשור
הנדסאות בקרה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת נוף 10 מבחנים 1:10
הנדסאי נוף
הנדסאית נוף
הנדסאות נוף
הנדסה אזרחית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת צילום ומדיה דיגיטלית 9 מבחנים 1:01
הנדסאי צילום
הנדסאית צילום
מדיה דיגיטלית
הנדסאות צילום
הנדסאות מדיה דיגיטלית
דיגיטל
מדיה דיגיטלית
וידאו
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קול וסאונד 10 מבחנים 1:09
הנדסאי קול וסאונד
הנדסאית קול וסאונד
הנדסאות קול
הנדסאות סאונד
הגברה
מערכות הגברה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קולנוע וטלויזיה 10 מבחנים 1:13
הנדסאי קולנוע וטלויזיה
הנדסאית קולנוע וטלויזיה
הנדסאות קולנוע
הנדסאות טלוויזיה
במאי
תסריטאי
מפיק
עורך
בידור
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת קירור ומיזוג אוויר 11 מבחנים 1:19
הנדסאי קירור ומיזוג אוויר
הנדסאית קירור ומיזוג אוויר
הנדסאות מיזוג אוויר
הנדסאות קירור
מזגן
קירור
חימום
מערכות מיזוג
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת תוכנה 10 מבחנים 1:18
הנדסאי תוכנה
הנדסאית תוכנה
הנדסאות תוכנה
תוכנה
מדעי המחשב
הייטק
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי הנדסאי/ת תעשייה וניהול 10 מבחנים 1:14
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאית תעשייה וניהול
הנדסאות תעשייה וניהול
תעשייה וניהול
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי חשמלאי/ת מוסמך/ת 8 מבחנים 55
חשמל תעשייתי
חשמלאי מוסמך
חשמלאית מוסמכת
חשמלאות
חשמלאי
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טייס/ת 11 מבחנים 1:26
טייס
טייסת
תעופה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת PC 9 מבחנים 1:24
טכנאי PC
טכנאית PC
טכנאות מחשבים
טכנאי מחשב
טכנאית מחשב
pc technician
תיקון מחשבים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת מכשור ובקרה 9 מבחנים 1:15
טכנאות בקרה ואוטומציה
טכנאית בקרה ואוטומציה
טכנאית מכשור ובקרה
טכנאי בקרה ואוטומציה
טכנאי מכשור ובקרה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת מעליות 10 מבחנים 1:12
טכנאות מעליות
טכנאי מעליות
טכנאית מעליות
מכונאי מעליות
מכונאית מעליות
תיקון מעליות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת סלולר 10 מבחנים 1:30
טכנאי סלולר
טכנאית סלולר
טכנאי טלפונים
טכנאית טלפונים
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנאי/ת רנטגן 11 מבחנים 1:25
טכנאי רנטגן
טכנאית רנטגן
טכנאות רנטגן
טכנאות הדמיה
טכנאי הדמיה
טכנאית הדמיה
דימותן
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי טכנולוג/ית מזון 10 מבחנים 1:22
טכנולוג מזון
טכנולוגית מזון
הנדסת מזון
ביוטכנולוגיה
כימיה
מהנדס מזון
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מאבטח/ת 8 מבחנים 51
אבטחה
מאבטח
מאבטחת
שומר
שומרת
שמירה
בטחון
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מבקר/ת אבטחת מידע 11 מבחנים 1:24
ISA
מבקר אבטחת מידע
מבקרת אבטחת מידע
ביקורת אבטחת מידע
סייבר
CYBER
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מבקר/ת איכות 10 מבחנים 1:08
בקרת איכות
מבקר איכות
מבקרת איכות
QA
אבטחת איכות
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת אווירונאוטיקה 12 מבחנים 1:40
הנדסת אווירונאוטיקה
מהנדסת אווירונאוטיקה
הנדסת תעופה
מהנדס תעופה
מהנדסת תעופה
מהנדס אווירנאוטיקה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת אזרחי/ת 10 מבחנים 1:05
הנדסה אזרחית
מהנדס אזרחי
מהנדס בניין
מהנדסת אזרחית
מהנדסת בניין
מהנדס מועצה
מהנדסת מועצה
מהנדס רשות מקומית
מהנדסת רשות מקומית
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת ביוטכנולוגיה 11 מבחנים 1:34
הנדסת ביוטכנולוגיה
מהנדס ביוטכנולוגיה
מהנדסת ביוטכנולוגיה
מהנדס מזון
הנדסת מזון
ביוטכנולוגיה
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת בניין 10 מבחנים 1:05
מהנדס בניין
מהנדסת בניין
הנדסת בניין
בניה
בניין
הכוונה תעסוקתית בתחום ביצועי מהנדס/ת חומרה 12 מבחנים 1:32
הנדסת חומרה
מהנדס חומרה
מהנדסת חומרה
מחשבים
מהנדס מחשבים
מהנדסת מחשבים
הנדסת מחשבים